Konkurs CFA Institute Research Challenge

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. konkursu CFA Institute Research Challenge.
Spotkanie odbędzie się 20 listopada o  godz. 16.15 w sali A221.

Konkurs jest inicjatywą, mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników. W ramach tego konkursu, drużyna przeprowadza analizę finansową, wybranej przez CFA Society Poland, spółki akcyjnej. W  zadaniu tym, członków zespołu wspiera mentor, członek CFA, który wspomaga proces badawczy. Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie jest przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają drużynę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Zwycięska drużyna z Europy przechodzi do finału światowego.

W tegorocznej edycji konkursu finał lokalny odbędzie się w Warszawie, finał regionalny i finał światowy w Chicago, w USA.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Partnerami konkursu są Deloitte oraz Dom Maklerski BZ WBK. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Giełda Papierów Wartościowych.

Korzyści z udziału w CFA Institute Research Challenge:

• Atrkacyjne nagrody - 3 pierwsze drużyny z finału lokalnego otrzymają stypendium CFA, dla wybranych osób są również oferowane staże w firmach partnerskich
  • Wysoka rozpoznawalność zwycięzców konkursu  oraz uczelni w środowisku finansowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz sprawdzenia się jako analityk
  • Doskonały sposób na wzbogacanie profilu zawodowego w CV
  • Współpraca z profesjonalistami finansowymi w trakcie przygotowania projektu
  • Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed autorytetami w dziedzinie finansów

Więcej informacji na temat konkursu (edycji poprzednich i edycji bieżącej) można znaleźć na stronie CFA Society Poland, w zakładce CFA Institute Research Challenge pod poniższym linkiem - tutaj

Zgłoszenia przyjmuje doc. dr Andrzej Rutkowski
arutkowski@wz.uw.edu.pl

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.