Konkurs CFA Institute Research Challenge

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. konkursu CFA Institute Research Challenge.
Spotkanie odbędzie się 20 listopada o  godz. 16.15 w sali A221.

Konkurs jest inicjatywą, mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników. W ramach tego konkursu, drużyna przeprowadza analizę finansową, wybranej przez CFA Society Poland, spółki akcyjnej. W  zadaniu tym, członków zespołu wspiera mentor, członek CFA, który wspomaga proces badawczy. Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie jest przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają drużynę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Zwycięska drużyna z Europy przechodzi do finału światowego.

W tegorocznej edycji konkursu finał lokalny odbędzie się w Warszawie, finał regionalny i finał światowy w Chicago, w USA.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Partnerami konkursu są Deloitte oraz Dom Maklerski BZ WBK. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Giełda Papierów Wartościowych.

Korzyści z udziału w CFA Institute Research Challenge:

• Atrkacyjne nagrody - 3 pierwsze drużyny z finału lokalnego otrzymają stypendium CFA, dla wybranych osób są również oferowane staże w firmach partnerskich
  • Wysoka rozpoznawalność zwycięzców konkursu  oraz uczelni w środowisku finansowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz sprawdzenia się jako analityk
  • Doskonały sposób na wzbogacanie profilu zawodowego w CV
  • Współpraca z profesjonalistami finansowymi w trakcie przygotowania projektu
  • Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed autorytetami w dziedzinie finansów

Więcej informacji na temat konkursu (edycji poprzednich i edycji bieżącej) można znaleźć na stronie CFA Society Poland, w zakładce CFA Institute Research Challenge pod poniższym linkiem - tutaj

Zgłoszenia przyjmuje doc. dr Andrzej Rutkowski
arutkowski@wz.uw.edu.pl

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Organizacja zajęć w dniach 9-10 maja 2019 r

W związku z organizacją Regionalnych Juwenaliów Wydziału Zarządzania UW, 9 maja 2019 r. (czwartek), od godz. 12.00 do końca dnia, będą obowiązywały godziny dziekańskie dla wszystkich Studentów WZ UW.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2019, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl