Sukces WZ UW w rankingu Best Masters 2016

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odniósł ogromny sukces w ostatnim światowym rankingu oceniającym studia magisterskie, Eduniversal Best Masters 2016.

Zajęliśmy czołowe miejsca wśród 4000 ocenianych programów studiów, oferowanych przez uczelnie na całym świecie.

Doskonałe wyniki w rankingu to efekt pracy całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Jana Turyny, przekazano dyplomy przyznane nam w następujących kategoriach:

Studia  Executive MBA – 3. Miejsce w Europie Wschodniej

Szczegóły - pod linkiem - tutaj

Pierwsze miejsce w Europie Wschodniej zajęły prowadzone na naszym Wydziale, studia GlobalMBA.

Więcej pod poniższym linkiem - tutaj

Trzecią lokatę w regionie Europy Wschodniej zajęły anglojęzyczne studia International Business Program.

Więcej o tej kategorii rankingu - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Rachunkowość – pierwsze miejsce w Europie Wschodniej

Cały ranking kierunku rachunkowość dla Europy Wschodniej - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Zarządzanie środowiskiem zajęły 53. miejsce w rankingu światowym

Ranking kierunku - Zarządzanie Środowiskiem - tutaj

Studia magisterskie o specjalności Doradztwo organizacyjne zajęły  8. miejsce w rankingu światowym

Ranking tej specjalności - pod poniższym linkiem

Magisterskie studia o specjalności Rozwój Potencjału Społecznego otrzymały pierwszą lokatę w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia o specjalności Marketing – 1.miejsce w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - w tym miejscu

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

Konsultacje indywidualne "Fundusze UE jako zewnętrzne źródło finansowania działalności gospodarczej" [27.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje, poświęcone możliwościom pozyskania środków unijnych, które odbędą się 27 listopada 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Kurs „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”, realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim w ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości.

Inauguracja programu Klasy Patronackie Wydziału Zarządzania

9 listopada 2018 r. odbyła się inauguracja programu "Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego" z udziałem Dziekana Wydziału Zarządzania, Prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

Rekrutacja do Programu MOST

31 października br. rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni roku ak. 2018/19 do programu MOST – ogólnokrajowego programu wymiany studenckiej.

Wykład "Culture, personality, and entrepreneurship"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW zaprasza na wykład gościnny Profesora Michaela Minkova z Varna University of Management w Bułgarii pt "Culture, personality, and entrepreneurship". Wykład odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 16:30-17:30.

FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, objętej honorowym patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja: Strategie Elektromobilności dla Samorządów; 13 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji, która pozwoli na zapoznanie się z warunkami pozyskania wsparcia na stworzenie Strategii Elektromobilności dla Samorządów, zasadami przygotowania Strategii dostosowanej do lokalnych warunków, obowiązkami wynikającymi z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, możliwościami łączenia elektromobilności z mobilnością współdzieloną i smart city.

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.