Sukces WZ UW w rankingu Best Masters 2016

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odniósł ogromny sukces w ostatnim światowym rankingu oceniającym studia magisterskie, Eduniversal Best Masters 2016.

Zajęliśmy czołowe miejsca wśród 4000 ocenianych programów studiów, oferowanych przez uczelnie na całym świecie.

Doskonałe wyniki w rankingu to efekt pracy całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Jana Turyny, przekazano dyplomy przyznane nam w następujących kategoriach:

Studia  Executive MBA – 3. Miejsce w Europie Wschodniej

Szczegóły - pod linkiem - tutaj

Pierwsze miejsce w Europie Wschodniej zajęły prowadzone na naszym Wydziale, studia GlobalMBA.

Więcej pod poniższym linkiem - tutaj

Trzecią lokatę w regionie Europy Wschodniej zajęły anglojęzyczne studia International Business Program.

Więcej o tej kategorii rankingu - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Rachunkowość – pierwsze miejsce w Europie Wschodniej

Cały ranking kierunku rachunkowość dla Europy Wschodniej - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Zarządzanie środowiskiem zajęły 53. miejsce w rankingu światowym

Ranking kierunku - Zarządzanie Środowiskiem - tutaj

Studia magisterskie o specjalności Doradztwo organizacyjne zajęły  8. miejsce w rankingu światowym

Ranking tej specjalności - pod poniższym linkiem

Magisterskie studia o specjalności Rozwój Potencjału Społecznego otrzymały pierwszą lokatę w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia o specjalności Marketing – 1.miejsce w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - w tym miejscu

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW, składam Państwu życzenia wesołych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, zdrowia, radości i wiosennego optymizmu!

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak

Dziekan Wydziału Zarządzania UW

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.

Dni Biznesu [9-11 kwietnia 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu na Wydziale Zarządzania UW, organizowanych przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW.

Zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne [15.04.2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 15.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania. Od godz. 15.00 do 17.30 obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.