Sukces WZ UW w rankingu Best Masters 2016

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odniósł ogromny sukces w ostatnim światowym rankingu oceniającym studia magisterskie, Eduniversal Best Masters 2016.

Zajęliśmy czołowe miejsca wśród 4000 ocenianych programów studiów, oferowanych przez uczelnie na całym świecie.

Doskonałe wyniki w rankingu to efekt pracy całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Jana Turyny, przekazano dyplomy przyznane nam w następujących kategoriach:

Studia  Executive MBA – 3. Miejsce w Europie Wschodniej

Szczegóły - pod linkiem - tutaj

Pierwsze miejsce w Europie Wschodniej zajęły prowadzone na naszym Wydziale, studia GlobalMBA.

Więcej pod poniższym linkiem - tutaj

Trzecią lokatę w regionie Europy Wschodniej zajęły anglojęzyczne studia International Business Program.

Więcej o tej kategorii rankingu - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Rachunkowość – pierwsze miejsce w Europie Wschodniej

Cały ranking kierunku rachunkowość dla Europy Wschodniej - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Zarządzanie środowiskiem zajęły 53. miejsce w rankingu światowym

Ranking kierunku - Zarządzanie Środowiskiem - tutaj

Studia magisterskie o specjalności Doradztwo organizacyjne zajęły  8. miejsce w rankingu światowym

Ranking tej specjalności - pod poniższym linkiem

Magisterskie studia o specjalności Rozwój Potencjału Społecznego otrzymały pierwszą lokatę w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia o specjalności Marketing – 1.miejsce w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - w tym miejscu

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Konkurs "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 2 adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [25-26.11.2019]

Wydział Zarządzania UW wraz z partnerami zapraszają do udziału w 48. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 25-26 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Graduacja Absolwentów WZ UW [12 lipca 2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 12 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej WZ UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych.

Profesor Justin Yifu Lin na otwarciu Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną

W dniach 19-21 czerwca 2019 r.,  gościł w Polsce  Profesor Justin Yifu Lin, z udziałem którego otwarto na Wydziale Zarządzania UW, Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2019

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2019. Kierunek Zarządzanie uznany za najlepszy w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na 3 miejscu w kraju.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu statystyki, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.