Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu. Termin składania aplikacji upływa 22 marca 2016 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączniku.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 14 marca 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Od 15 marca Biblioteka WZ UW zostaje zamknięta. Zbiory Biblioteki WZ nadal będą udostępniane poprzez bazę SDE.WZ.UW

Dzień Otwarty UW; 24 kwietnia - sobota

Drodzy Kandydaci na studia,

serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty na Uniwersytecie Warszawskim, który odbędzie się 24 kwietnia (w sobotę) w godzinach 10.00 -16.00, na platformie dzienotwarty.uw.edu.pl. Kandydaci na studia będą mogli m.in. poznać ofertę edukacyjną Wydziału Zarządzania i zasady rekrutacji na nasze studia. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, do którego prowadzi ten link: https://dzienotwarty.uw.edu.pl/rejestracja.

Sukcesy Wydziału Zarządzania w Rankingu Eduniversal Best Masters 2021

Wydział Zarządzania UW od wielu lat bierze udział  międzynarodowym Rankingu kierunków studiów Eduniversal Best Masters, zajmując w nim czołowe lokaty. W badaniu uczestniczy łącznie 5500 programów nauczania, oferowanych przez uczelnie ze 154 krajów na całym świecie. W najnowszym Rankingu Eduniversal Best Masters 2021, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zajęły następujące miejsca:

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW. Termin składania aplikacji upływa 30 kwietnia 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie zastępcy kierownika w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie zastępcy kierownika w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW. Termin składania aplikacji upływa 21 maja 2021 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie stypendysty

Ogłoszono konkurs na zatrudnienie stypendysty w projekcie NCN GRIEG - EquAl in ReacHing AspiRaTions.

Termin składania ofert upływa 30 kwietnia 2021 roku; aplikacje należy wysyłać na adres: j.tyrowicz@uw.edu.pl

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Reakredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

z przyjemnością informujemy, że Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zakończył proces ponownej akredytacji EQUIS, potwierdzający i promujący wysoką jakość edukacji i prowadzonych badań naukowych w najlepszych szkołach biznesu na świecie.

Webinarium poświęcone książce "Experimentalist Competition Law and Regulation of Markets"

serdecznie zapraszamy na webinarium w piątek 16 kwietnia o godz. 10, poświęcone książce "Experimentalist Competition Law and Regulation of Markets". Podczas niego wystąpi autor, Yane Svetiev (University of Sydney). Webinarium jest organizowane w ramach współpracy pomiędzy działającym przy CARS WZ UW ASCOLA Central Europe Chapter and ASCOLA South East Europe Chapter.

Tutoring studencki dla osób ze spektrum autyzmu

Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW uruchomiło program tutoringu studenckiego dla osób ze spektrum autyzmu.

Z programu może skorzystać każdy student Uniwersytetu Warszawskiego, niezależnie od kierunku studiów. Udział w programie poprzedzony jest konsultacją w Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW

Seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”, które odbędzie się 11 maja 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom. Wprowadzenie przedstawi dr Jarosław Janecki (Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej), komentarz wygłosi dr Paweł Dąbek (Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Warsztaty online „Don’t panic. Organize! Practical workshops on personal productivity”

Drodzy Studenci,

Welcome Point zaprasza Studentki i Studentów zagranicznych na warsztaty online „Don’t panic. Organize! Practical workshops on personal productivity” w języku angielskim, które odbędą się 28 i 29 kwietnia br. w godz. 9.00-12.30.  W warsztatach mogą wziąć udział studenci czterech ostatnich semestrów studiów.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że dnia 08.04.2021 o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Artura Piątkowskiego p.t. "Zarządzanie logistyką obrotu gotówkowego w Polsce".

EFMD Global
EQUIS1