Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego studentów, którzy chcą rozszerzyć i wykorzystać w praktyce wiedzę dotyczącą prawa podatkowego, prawa rodzinnego, prawa o szkolnictwie wyższym oraz kodeksu postępowania administracyjnego.

Praca w Komisji Stypendialnej WZ UW pozwoli zdobyć cenne doświadczenie, które można wykorzystać w przyszłej karierze zawodowej. Oferujemy pracę w elastycznym wymiarze czasu, która może być formą zaliczenia praktyk, zdobycia 3 punktów ECTS oraz daje możliwość odpracowania zobowiązań wobec Uczelni.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: komisjastypendialnawzuw@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując „Rekrutacja KS WZ UW 2017/2018". Termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 30.04.2017 r.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Dofinansowanie Projektu WZ UW „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji” ze środków UE

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie ze środków UE dla kolejnego projektu - „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”.

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2017 [7-8 września 2017]

Serdecznie zapraszamy pracowników Wydziału Zarządzania UW do bezpłatnego udziału w Payments Drift Forum 2017, konferencji organizowanej przez WZ UW wspólnie z University of Applied Sciences Kaiserslautern i University of Applied Sciences Aschaffenburg.

Nawiązanie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Towarową Giełdą Energii

Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak podpisał w imieniu Uniwersytetu Warszawskiego list intencyjny z Prezesem Zarządu Towarowej Giełdy Energii - Pawłem Ostrowskim.

Dodatkowa tura podpięć zajęć z języków obcych

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 22 sierpnia do 8 września 2017 r. możliwe będzie podpinanie przez studentów kursów z języków obcych, realizowanych w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017.

Ogłoszenie o pracy w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch pracowników administracyjnych w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej.

Termin składania aplikacji upływa 31 sierpnia 2017 r.

Treść ogłoszenia znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

International Conference on Banking and Finance (10-11 lipca 2017)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji, poświęconej tematyce finansów i bankowości, która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 10-11 lipca 2017 roku.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Oferta płatnych praktyk w firmie Between Sports Sp. z o.o.

Firma Between Sports Sp. z o.o. oferuje 2-miesięczne płatne praktyki studenckie w okresie lipca i sierpnia 2017 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń w formie CV, na adres:  aleksandra.zinczuk@betweensports.com

Dr hab. Sebastian Skuza Podsekretarzem Stanu w MNiSW

Dr hab. Sebastian Skuza, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.