Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego (13-14.05.2016)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Światowym Zjeździe Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 13-14 maja 2016 roku w ramach obchodów 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.

• 13 maja 2016 r o godz. 9.30 w Auditorium Maximum, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie, odbędzie się Konferencja „Jestem z UW”. W konferencji wezmą udział osoby zgromadzone w największej Sali wykładowej Uniwersytetu, transmisja będzie udostępniona na telebimie zamieszonym przy bramie głównej UW, a relacje na żywo zostaną zamieszczone w mediach społecznościowych.
    Więcej informacji na temat konferencji znajduje się pod poniższym linkiem: tutaj.
  • 13 maja o godz. 19.00 odbędzie się BUW-ing, spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej.
    Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać pod poniższym linkiem – tutaj.
  • 14 maja 2016 roku zaplanowano spotkania z Absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego w poszczególnych jednostkach. Spotkanie na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się 14 maja 2016 roku o godz. 11.00, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Zapraszamy do oranżerii (parter pomiędzy budynkiem B i C, wejście przez „Royal Catering”).

Spotkanie poprowadzą: Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Jan Turyna oraz Prodziekan ds. nauki – prof. dr hab. Andrzej Wiatrak.

Dziekani opowiedzą, między innymi o dokonaniach naszego Wydziału w zakresie edukacji, badań naukowych i współpracy oraz zapowiedzą zbliżający się Jubileusz 45-lecia Wydziału Zarządzania UW, który obchodzić będziemy już w przyszłym roku.

Wybierających się na spotkanie Absolwentów, uprzejmie prosimy o przyniesienie ze sobą pamiątek z okresu studiów na naszym Wydziale. Prosimy o przyniesienie zachowanych indeksów, zdjęć lub innych pamiątek. Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę, zdjęcia pamiątek pokażemy czytelnikom naszej strony internetowej oraz stworzymy galerię w mediach społecznościowych.

Kalendarz wszystkich zaplanowanych w tym dniu spotkań jest opublikowany pod poniższym linkiem – tutaj.

• 14 maja o godz. 17.00 w Parku Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej 17, w Warszawie, odbędzie się koncert „Absolwenci Absolwentom”.

Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń oraz warunków uczestnictwa znajduje się pod linkiem – tutaj.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas określony w Katedrze Marketingu.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów NCN na dofinansowanie projektów badawczych OPUS 16 oraz PRELUDIUM 16. Naukowcy Wydziału Zarządzania otrzymali dofinansowanie na realizację projektów badawczych, na łączną kwotę  642 835 zł.

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.