Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej na podstawie umowy o pracę na czas określony - jeden etat. Termin składania aplikacji upływa 15 czerwca 2016 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączniku.

Wypowiedź dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

publikujemy wypowiedź prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka, dziekana Wydziału Zarządzania UW, skierowaną do społeczności akademickiej naszego Wydziału. Film jest dostępny pod poniższym linkiem.

List prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka do społeczności akademickiej

ruszyły zajęcia zdalne na Uniwersytecie Warszawskim, w tym na Wydziale Zarządzania. Należy być bardzo wdzięcznym wykładowcom,  obsłudze technicznej i studentom, za duży wysiłek, solidarność, odpowiedzialność i cierpliwość.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 28 marca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Kontakt on-line z prof. dr. hab. Alojzym Z. Nowakiem, kandydatem na rektora UW

Pytania do prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka, kandydata na rektora Uniwersytetu Warszawskiego, dotyczące między innymi funkcjonowania Uczelni w obecnych, trudnych warunkach i odpowiedzi, jakich na nie udzielił, można przeczytać na stronie internetowej, pod poniższym linkiem - tutaj. Udostępniony formularz on-line daje możliwość bezpośredniego i szybkiego kontaktu z kandydatem. Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi są publikowane na stronie internetowej, pod adresem: alojzynowak.pl

Korespondencja mailowa

uprzejmie informujemy, że wszyscy pracownicy Wydziału Zarządzania UW w korespondencji mailowej posługują się adresem z domeną: @wz.uw.edu.pl

Prosimy o ignorowanie maili wysyłanych z adresu: anowak.wz.uw.edu.pl@gmail.com

Zarządzenie Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW.
Zarządzenie dotyczy m.in.:

• odwołania do 14 kwietnia 2020 r. wykładów i zajęć dla studentów, doktorantów, słuchaczy, z wyjątkiem zajęć prowadzonych zdalnie;
  • odwołania do 30 kwietnia 2020 r. wydarzeń o charakterze otwartym (konferencji, sympozjów, wykładów otwartych, imprez artystycznych i innych);
  • zawieszenia do 30 kwietnia 2020 r. służbowych wyjazdów zagranicznych oraz udziału w konferencjach krajowych pracowników, doktorantów i studentów.
Komunikat w sprawie lektoratów

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniach 11 - 27 marca 2020 r. lektoraty języków obcych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będą prowadzone wyłącznie w formie zdalnej. O szczegółach zmiany trybu pracy dydaktycznej Studenci zostaną powiadomieni przez nauczycieli Szkoły Języków Obcych, U-mailem.

Wybory 2020 na UW

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak bierze udział w wyborach na rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Na stronie internetowej www.alojzynowak.pl został opublikowany program wyborczy Kandydata oraz inne informacje, przybliżające jego sylwetkę i dotychczasowe dokonania.

Szkoła letnia dla Studentów WZ UW

Studenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny zostali zaproszeni do uczestnictwa w Economic Summer Program Cyprus: Global Finance. Jest to program edukacyjny, współrealizowany przez cztery uczelnie: London School of Economics and Political Science, Lomonosov Moscov State University, Cyprus Center for Intercultural Studies – University of Nicosia oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Wizyta Rumuńskiej Rodziny Królewskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rumuńską Rodziną Królewską, które odbędzie się 6 marca br. na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Auli C, o godz. 10.00. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat „Współczesny rozwój Rumunii: ekonomia, stosunki międzynarodowe, edukacja”, oraz sesja pytań i odpowiedzi z udziałem gości.

Spotkanie z doradcą kariery z Biura Karier UW

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z doradcą kariery z Biura Karier UW, który odpowie na wszystkie pytania studentów, pomoże napisać idealne CV, doradzi, jaką ścieżkę kariery wybrać. Spotkanie odbędzie się 11 marca br. na Wydziale Zarządzania UW.

publikujemy komunikat dotyczący procedur zapobiegających rozprzestrzenianiu się zakażeń wirusowych, wydany przez Panią Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UW, prof. Jolantę Choińską-Mikę.

„W związku z wprowadzaniem przez kierowników jednostek dydaktycznych UW procedur zapobiegających rozprzestrzenianiu się zakażeń wirusowych proszę o wzięcie pod uwagę dodatkowych zaleceń: