„Biznes XXI wieku” (23-24.05.2016)

Samorząd Studentów Wydział u  Zarządzania UW serdecznie zaprasza na spotkania w ramach wydarzenia „Biznes XXI wieku”, które odbędą się 23 i 24 maja 2016 roku.

Odbędą się one w sali B104 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego według następującego planu:

23 maja 2016 r.:

• godz. 17.30 - 18.15 Dominika Nawrocka - "Czego nie wiedziałam o życiu, gdy byłam na studiach. Kobieta i Pieniądze. Kobieta i Biznes"

Opowie o tym, jak z sukcesami prowadzi własny biznes oraz jak, będąc kobietą, odnalazła się w sferze zdominowanej (jeszcze) przez mężczyzn.

• godz. 18.15-19.00 Marcin Iwuć - "Finanse osobiste według Kena i Barbie. Nie daj się zrobić w balona!"

Wprowadzi nas w świat finansów osobistych i opowie o swoich doświadczeniach związanych ze zmianą nawyków dotyczących finansów osobistych. Udowodni także, jak niewiele trzeba, żeby zmienić stan swojego portfela i oszczędności, a co za tym idzie – zredukować stres związany z wizją utraty bieżących dochodów.

24 maja 2016r.:

• godz. 16.00 – 17.00 Jacek Walkiewicz – „Pełna MOC życia”

Drugiego dnia, o skuteczności w życiu osobistym i zawodowym  w wystąpieniu "Pełna MOC życia" opowie Jacek Walkiewicz, który podczas swoich wystąpień zmotywował tysiące osób do zmiany swojego życia i który ciągle motywuje innych przez swojego bloga. Jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na scenie polskiego Tedx.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

Dnia 06.07.2022 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Gaczyńskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Cele Zrównoważonego Rozwoju a polski sektor naftowy. Scenariusze i dynamika zmian.

Dnia 30.06.2022 r. o godz. 15:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgra Mansoura Esmaeil Zaei. Tytuł rozprawy: Immigrant Entrepreneurship: Indian Immigrant Entrepreneurs in Poland.

28.06.2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Zbyrowskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Czynniki warunkujące rozwój kooperatyw spożywczych w Polsce.

EFMD Global
EQUIS1