Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe (22.06.2016)

Serdecznie zapraszamy na kolejne, podwójne Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się w środę, 22 czerwca 2016 r. o godz. 7.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Gośćmi najbliższego spotkania będą:

• Tomasz Poniński

Prezes Fundacji Innowacyjna Polska oraz funduszu inwestycyjnego Orenore, tworzącego grupę kapitałową działającą w obszarach: life science/biotechnologii i mediów. Członek rad nadzorczych oraz zarządów spółek portfelowych w tym m.in.: AirWayMedix S.A., Adiuvo S.A., Orenore Industries, Netiology. Ekspert w klastrze BTM Innovations. W przeszłości członek rad nadzorczych: firmy leasingowej, spółek z obszaru FMCG, węgierskiej spółki z branży energetycznej, oraz funduszu inwestycyjnego. Były doradca zarządu spółki giełdowej ds. inwestycji i rozwoju, gdzie przygotowywał i nadzorował wdrażanie projektów rozwojowych oraz członek zarządu ds. strategii spółki z obszaru FMCG. Absolwent SGH w Warszawie, kierunków: Zarządzanie oraz Finanse i Bankowość.

• Justyna Politańska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Universidad Complutense de Madrid (program Erasmus-LLP) oraz Universität Konstanz. Przewodnicząca Forum Młodych Lewiatan w latach 2012-2014. Fellow szkoły letniej Humanity in Action 2013. Przez kilka lat związana także z branżą reklamową. Założycielka i prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od stycznia 2016 r. współtworzy polski oddział TechHub, międzynarodowej społeczności startupów technologicznych.

W programie networking oraz śniadanie z kawą o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Osoby zapisane na spotkanie, prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Serdecznie zapraszamy!

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).