Rejestracja do grup ćwiczeniowych na semestr zimowy roku ak. 2016/2017

Z przyczyn technicznych, niezależnych od Wydziału Zarządzania, termin uruchomienia II tury rejestracji do grup został przesunięty. Nowy termin uruchomienia rejestracji to 12-07-2016, godz. 21:00. Za utrudnienia przepraszamy.

1. Osoby, które posiadają zgodę na urlop dziekański/zdrowotny lub wyjazd z programu ERASMUS i są zdecydowane na wyjazd, nie muszą brać udziału w I i II turze rejestracji, by w III turze się wyrejestrować.
  2. Warunki i przedmioty z powtarzania roku będą dopisywane po zakończonej III turze.
  3. Osoby ze zgodą Kierownika studiów na „awans” oraz przebywające na urlopach dziekańskich/zdrowotnych, prosimy o kontakt z koordynatorem systemu USOS na Wydziale Zarządzania, celem dopisania do rejestracji na r.a. 2016/2017.
  4. Na początku września br.  będą powtórzone I i II tury rejestracji, tym samym studenci, którzy nie brali udziału w I turze będą mogli dokonać podpięć, a w II powtórzonej turze dokonać wyboru grupy.

Informacja dotycząca rejestracji do grup ćwiczeniowych na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017.

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 15 grudnia 2019 roku.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Spotkanie informacyjne 4EU+

5 grudnia w godz. od 9.00 do 11.30 w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące działań zaplanowanych dla Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Sojuszu 4EU+ oraz projektu „Uniwersytety Europejskie”. Mogą wziąć w nim udział wszyscy członkowie społeczności UW. Więcej infromacji znajduje się pod poniższym linkiem.

III edycja konkursu: Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego rozstrzygnięta

21 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w dawnej Bibliotece UW, ogłoszono wyniki III edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

e-usługi UW - innowacje na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszany na spotkanie, które odbędzie się  3 grudnia br. w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, promujące usługi zrealizowane w projekcie „e-UW- rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją”. Nieograniczony, mobilny dostęp do zasobów bibliotecznych (E-wypożyczalnia) oraz możliwość pracy zdalnej - Wirtualne laboratoria komputerowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 w Auli C.

Konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”

uprzejmie informujemy, że w dniach 28-29 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie się konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”, której współorganizatorem jest Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania.

Projekt EIT Food - Games of Food

Wydział Zarządzania kształci liderów biznesu i przedsiębiorców oraz prowadzi szeroką działalność badawczą i naukową. Pracownicy naukowi Wydziału zaangażowani są w liczne międzynarodowe projekty – w tym w projekt EIT Food „Games of Food”. Jego celem jest zwiększenie wiedzy i świadomości na temat zdrowego odżywiania, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, poprzez projektowanie i stosowanie gier typu escape room.

Nagroda PAN dla profesora Przemysława Hensla

Z radością informujemy, że profesor Przemysław Hensel został nagrodzony w XIII Konkursie Na Prace Naukowe, organizowanym przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

19 listopada nagroda została przyznana za pracę Legitymizacja badań organizacji, wydaną przez PWN w 2017 roku.

Sukces dr Aleksandry Wąsowskiej

Dr Aleksandra Wąsowska została nagrodzona stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przyznawanym wybitnym młodym naukowcom. W tegorocznym konkursie wzięło udział 1390. młodych naukowców wywodzących się z jednostek naukowo-badawczych, w tym: uczelni, instytutów PAN, instytutów badawczych i  międzynarodowych. Dr Aleksandra Wąsowska znalazła się w grupie 211. osób wyróżnionych i nagrodzonych za działalność naukowo-badawczą.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 10.12.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Luterek pt.: "Determinanty modelu pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce." Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr hab., prof. UW Teresy Czerwińskiej oraz promotora pomocniczego dr. Piotra Jaworskiego.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 02.12.2019 r. o godz. 16.30 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Bogdana Szafrańskiego pt.: "Możliwość adaptacji w Polsce amerykańskich rozwiązań emerytalnych opartych na pracowniczej własności akcji”. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Andrzeja Sopoćko.