Informacja dla nowo przyjętych studentów DSM i DSFRiU - studia licencjackie zaoczne

Szanowni Studenci  I roku DSM i DSFRiU studiów niestacjonarnych zaocznych,

Informujemy, że dla Kandydatów przyjętych w  drugiej i kolejnych turach, rejestracja do grup ćwiczeniowych została przedłużona do 05 października 2016 r. do godz. 23:59.

Osoby, które jeszcze nie dokonały wyboru grupy w systemie USOSweb, od soboty 1 października 2016 r. będą miały taką możliwość udostępnioną. Prosimy o dokonywanie zapisów. W razie zapełnienia grup, limity będą podwyższone po kolejnej nocnej migracji danych.

Jednocześnie informujemy, że zapisy na lektoraty odbędą się pod koniec semestru zimowego r.a. 2016/2017, z realizacją wybranego lektoratu w semestrze drugim (letnim).

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Panel Ekspercki "Wiedza dla przedsiębiorczości” [26.04.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Wiedza dla przedsiębiorczości”, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C Wydziału Zarządzania UW. Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu dofinansowanego z programu Dialog.

ACCA Day; 26 kwietnia 2018 r.

Drodzy Studenci,

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie ACCA Day; stoisko informacyjne będzie dostępne w godz. 9.30-15.30.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 18 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali B106 Wydziału Zarządzania odbędzie się egzamin umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions [10-11 maja 2018 r.]

Wydział Zarządzania wraz z European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) serdecznie zapraszają do udziału w 1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW w dniach 10-11 maja 2018 r.

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Piesio pt.: "Ewolucja systemów franchisingowych w Polsce".

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2018 roku (pracę można podjąć na jeden miesiąc).

• Do podjęcia pracy szczególnie zachęcamy Studentów mających nieuregulowane zobowiązania wobec uczelni. Studenci starający się o odpracowanie czesnego lub innych opłat (np. za warunek), powinni posiadać pisemną zgodę na ich odpracowanie, uzyskaną od Prodziekana ds. studenckich – Pana prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza.
Rekrutacja do programu GlobalMBA 2018/2019

GlobalMBA to unikalny anglojęzyczny program studiów, którego zajęcia odbywają się w czterech krajach: Niemczech, Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Kończy się on uzyskaniem dwóch  dyplomów: MBA z  University of North Florida oraz dyplomu magistra w zakresie zarządzania międzynarodowego z Cologne University of Applied Sciences.

Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, których pełną listę przedstawiamy w ogłoszeniu.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 21 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.