Kongres Rynku Kapitałowego (30.11.2016)

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i Izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają na V Jubileuszowy "Kongres Rynku Kapitałowego. Doroczne spotkanie praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym”, który odbędzie się 30 listopada 2016 roku w sali audytoryjnej gmachu dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Ideą Kongresu jest upowszechnianie wśród kadry naukowej i środowiska akademickiego specjalistycznej wiedzy o polskim rynku kapitałowym, perspektywach jego rozwoju oraz kluczowych projektach służących rozwojowi rynku. Kongres umożliwia uczestnikom konfrontację wiedzy teoretycznej z praktyką obowiązującą na rynku.

W ramach Kongresu organizowany jest Konkurs na referat naukowy, którego celem jest przegląd i podsumowanie aktualnych wyników badań dotyczących rynku kapitałowego. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 13 listopada 2016 roku.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz więcej informacji na temat Kongresu znajdują się na stronie http://www.kongres-rk.pl/

Ulotka nt. konferencji

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Konferencja: Metropolia, ale jaka? [26 kwietnia 2017]

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w auli A, odbędzie się konferencja pod tytułem: „Metropolia, ale jaka?”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władzy ustawodawczej.

Moderatorem zaplanowanej dyskusji będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka

uprzejmie informujemy, że 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w Auli Rady Wydziału (B205), odbędzie się konferencja naukowa z cyklu: Ochrona zdrowia i gospodarka.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [25 kwietnia 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego [22 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [27 kwietnia 2017 r.]

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UW serdecznie zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 27 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.00.

Podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”

10 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”, zrealizowanego przez zespół, w skład którego weszli m.in. badacze  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na seminarium naukowe [20 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ‘Finansowanie budownictwa z rynku kapitałowego’, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w Auli Rady WZ UW.

Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt e-Usługi na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie dla realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim Projektu „e-UW - rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego, związanych z edukacją”.

W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.