Kongres Rynku Kapitałowego (30.11.2016)

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i Izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają na V Jubileuszowy "Kongres Rynku Kapitałowego. Doroczne spotkanie praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym”, który odbędzie się 30 listopada 2016 roku w sali audytoryjnej gmachu dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Ideą Kongresu jest upowszechnianie wśród kadry naukowej i środowiska akademickiego specjalistycznej wiedzy o polskim rynku kapitałowym, perspektywach jego rozwoju oraz kluczowych projektach służących rozwojowi rynku. Kongres umożliwia uczestnikom konfrontację wiedzy teoretycznej z praktyką obowiązującą na rynku.

W ramach Kongresu organizowany jest Konkurs na referat naukowy, którego celem jest przegląd i podsumowanie aktualnych wyników badań dotyczących rynku kapitałowego. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 13 listopada 2016 roku.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz więcej informacji na temat Kongresu znajdują się na stronie http://www.kongres-rk.pl/

Ulotka nt. konferencji

Serdecznie zapraszamy!

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.