31 października 2016 r. dniem dziekańskim

uprzejmie informujemy, że 31 października 2016 r. jest dniem dziekańskim, wolnym od zajęć dydaktycznych.

Informujemy również, że decyzją Pani mgr Alicji Wleciał - Dyrektora SWFiS, wszystkie bezpłatne zajęcia WF dnia 31 października 2016 roku zostają odwołane.

Wybory 2020 na UW

Wiosną 2020 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbędą się, między innymi, wybory Rektora uczelni na kadencję 2020-2024, a także wybory członków Senatu UW. Wcześniej odbędą się wybory członków Kolegium Elektorów, którzy wybiorą Rektora. O terminach zebrań wyborczych w poszczególnych okręgach będą informowały właściwe komisje wyborcze.

Rejestracja do grup ćwiczeniowych

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rejestracja do grup ćwiczeniowych na semestr letni r.a. 2019/2020.

Rejestracja, która dotyczy wszystkich Studentów studiów licencjackich oraz magisterskich, zostanie zamknięta 22 stycznia 2020 r.

Szczegóły znajdują się pod poniższym linkiem.

Spotkanie informacyjne dotyczące stypendiów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych Wydziału Zarządzania UW na spotkanie informacyjne z koordynatorem programu Fulbrighta, podczas którego zostanie przedstawiona oferta programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w godz. 10.00-11.00, w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja FUROG 2020: Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego.

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu spotkań „Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych" - pod tytułem: "Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego".

Konferencja odbędzie się 2 marca 2020 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej UW

Uprzejmie informujemy, że trwa druga tura rekrutacji do II edycji programu „PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej”, która potrwa do 31 stycznia 2020 r. Program ten, ma na celu podniesienie kompetencji młodej kadry naukowej UW w dziedzinie prowadzenia międzynarowych badań dotyczących Azji Wschodniej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania; Zakładzie Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania. Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2020 r.

II Konferencja naukowa: Interdisciplinarity in Health and Health Care

Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z partnerami: Wydziałem Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziałem Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zapraszają do udziału w II Konferencji naukowej: Interdisciplinarity in Health and Health Care. Tematem przewodnim będzie Sztuczna inteligencja w służbie człowieka. Konferencja odbędzie się 6-7 lipca 2020 r., w Warszawie.

Egzaminy ceryfikacyjne z języków obcych

Drodzy Studenci studiów licencjackich,

uprzejmie informujemy, że rejestracja na egzaminy certyfikacyjne z języków obcych zakończy się 22 stycznia 2020 r.

Szczegóły dotyczące egzaminów znajdują się pod poniższym linkiem

Harmonogram egzaminów znajduje się pod poniższym linkiem

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

I miejsce studiów ekonomicznych WNE i Wydziału Zarządzania UW w rankingu dziennika "Rzeczpospolita"

Studia ekonomiczne Uniwersytetu Warszawskiego, reprezentowane przez WNE i Wydział Zarządzania,  zajęły pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu dzienika Rzeczpospolita. Miejsce lidera zostało przyznane w kategorii uczelni nieekonomicznych, prowadzących kształcenie na kierunkach związanych z ekonomią, jak: finanse, rachunkowość czy zarządzanie. Uczelnie zostały ocenione w czterech kategoriach: kariera absolwentów, która w tym roku, w największym stopniu zaważyła na końcowym wyniku, jakość nauczania, potencjał naukowy oraz umiędzynarodowienie.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Zarządzania UW,  składam najserdeczniejsze życzenia a w nadchodzącym Nowym Roku życzę zdrowia, samych sukcesów, energii i wytrwałości w dążeniu do celu oraz wiele ciepła rodzinnego, radości i optymizmu!

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak

Dziekan WZ UW

Życzenia świąteczne od Marszałka Wojewówdztwa Mazowieckiego, Pana Adama Struzika

Szanowni Pańswo,