Konkurs CFA Institute Research Challenge

Drodzy Studenci,

zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. konkursu CFA Institute Research Challenge. Spotkanie odbędzie się 15 listopada (wtorek), g.15:30, sala C106 na  Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3.

Konkurs jest inicjatywą, mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników. W ramach tego konkursu, drużyna przeprowadza analizę finansową, wybranej przez CFA Society Poland, spółki akcyjnej. W tym zadaniu członków zespołu wspiera mentor, członek CFA, który wspomaga proces badawczy. Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie jest przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają drużynę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Zwycięska drużyna z Europy przechodzi do finału światowego. W tegorocznej edycji konkursu finał lokalny odbędzie się w połowie marca na GPW w Warszawie, finał europejski oraz światowy odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w Pradze, w Czechach.

Korzyści z udziału w CFA Institute Research Challenge:

• Wysoka rozpoznawalność zwycięzców konkursu  oraz uczelni w środowisku finansowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz sprawdzenia się jako analityk
  • Doskonały sposób na wzbogacanie profilu zawodowego w CV
  • Współpraca z profesjonalistami  finansowymi w trakcie przygotowania projektu
  • Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed autorytetami w dziedzinie finansów

Więcej informacji na temat konkursu można przeczytać pod poniższym linkiem - tutaj

Regulamin konkursu - pod poniższym linkiem - tutaj

Informacje na temat konkursu, zgłoszenia udziału:

doc. dr Andrzej Rutkowski, adres e-mail: arutkowski@wz.uw.edu.pl

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions [10-11 maja 2018 r.]

Wydział Zarządzania wraz z European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) serdecznie zapraszają do udziału w 1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW w dniach 10-11 maja 2018 r.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Inauguracja programu patronackiego

14 lutego 2018 r w siedzibie Wydziału Zarządzania UW odbyła się inauguracja programu Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie program jest zrealizowany we współpracy z trzema warszawskimi liceami:

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS, za semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
Ankiety dostępne są w systemie USOS, w zakładce "Dla studentów" - "Ankiety" i są anonimowe. Wyniki ankiety pomogą w poprawieniu procesu dydaktycznego na Wydziale Zarządzania.
Ankiety można uzupełniać  od 24 stycznia do 3 marca 2018 roku. Skala ocen: 1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa.

Licząc na udział w ankiecie, dziękujemy za współpracę.

Informacja dla Studentów dotycząca terminu szkolenia

Drodzy Studenci,

28 stycznia 2018 r. odbędzie się Szkolenie z Funkcjonowania Systemów Informatycznych WZ UW. Jest to termin wyznaczony dla osób, które dotychczas nie odbyły szkolenia.
Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.