Warsztaty Praktycznego Audytu

Studenckie Koło Naukowe Audytu i Bankowości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Warsztatach Praktycznego audytu, organizowanych wspólnie z doradcami firmy Grant Thornton - jednej z największych na świecie firm w branży audytorskiej i doradczej.

Warsztaty będą przeprowadzone w formie rozwiązywania praktycznych studiów przypadków.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebook'u.
Przejście do formularza rekrutacyjnego znajduje się pod poniższym linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS, za semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
Ankiety dostępne są w systemie USOS, w zakładce "Dla studentów" - "Ankiety" i są anonimowe. Wyniki ankiety pomogą w poprawieniu procesu dydaktycznego na Wydziale Zarządzania.
Ankiety można uzupełniać  od 24 stycznia do 3 marca 2018 roku. Skala ocen: 1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa.

Licząc na udział w ankiecie, dziękujemy za współpracę.

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.