Zaproszenie na interdyscyplinarne seminarium naukowe [17.11.2016]

Serdecznie zapraszamy do udziału w interdysycplinarnym seminarium naukowym, które odbędzie się 17 listopada 2016 roku o godz. 16.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Najbliższe seminarium jest pierwszym z zaplanowanego cyklu spotkań i odbędzie się pod hasłem "Reindustrializacja i unarodowienie kapitału: recepta na sukces?". Kwestie te stanowią jeden z elementów Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju przygotowanej przez obecny rząd, zwanej często "Planem Morawieckiego".

Organizatorami cyklu seminariów, obok Wydziału Zarządzania, są IBD Business School (d. Instytut Rozwoju Biznesu) oraz WiseEuropa - think-tank, specjalizujący się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii.

W seminarium wezmą udział m.in.: dr Maciej Bukowski (WiseEuropa), prof. dr hab. Kazimierz Ryć, dr hab. Grzegorz Jędrzejczak, prof. UW oraz prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak. Po wystąpieniach prelegentów zaplanowana jest dyskusja.

Osoby, chcące wziąć udział w seminarium, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy Wydziału Zarządzania wz@wz.uw.edu.pl lub Prodziekan ds. Nauki i Relacji, prof. dr hab. Beaty Glinki  - b.glinka@uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.