Uniwersytet Warszawski w prestiżowym Projekcie

17 listopada 2016 r. Europejski Instytut Innowacji i Technologii ogłosił wyniki konkursu Food4Future na utworzenie Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (Knowledge and Innovation Community, KIC) w Obszarze Żywności. Zwycięzcą konkursu zostało konsorcjum FoodConnects, którego członkiem jest Uniwersytet Warszawski. Konsorcjum będzie realizowało projekty, których celem ma być zwiększenie wiedzy i innowacyjności w obszarze żywności. Podjęte działania przyczynią się do budowy zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności.

Konsorcjum tworzy 50. partnerów z 13. państw, reprezentujących uczelnie wyższe, jednostki naukowo-badawcze oraz środowisko biznesowe. Z Polski, obok Uniwersytetu Warszawskiego, w skład konsorcjum weszły: Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk oraz firmy: Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o. i Raben Management Services Sp. z o.o.

Uniwersytet Warszawski będzie wspierał Wspólnotę Wiedzy i Innowacji w obszarze żywności poprzez, m.in.: prowadzenie badań konsumentów, edukację menedżerską czy wsparcie przedsiębiorczości.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w oparciu o działalność pięciu centrów badawczych (Co-Location Centres, CLC), których zadaniem będzie pobudzanie innowacyjności na poziomie regionalnym. Jedno z nich powstanie w Warszawie i będzie obejmowało Europę Środkowo-Wschodnią oraz kraje nordyckie. Dyrektorem CLC North-East w Warszawie został wykładowca Wydziału Zarządzania, dr hab. Krzysztof Klincewicz, prof. UW.

Więcej informacji na stronie: Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz pod poniższym linkiem.

Zaproszenie na wykład "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju" [19.04.2018]

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Marioli Zalewskiej "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju", który odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A, w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A, w Kampusie Ochota.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, których pełną listę przedstawiamy w ogłoszeniu.

Panel Ekspercki "Wiedza dla przedsiębiorczości” [26.04.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Wiedza dla przedsiębiorczości”, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C Wydziału Zarządzania UW. Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu dofinansowanego z programu Dialog.

ACCA Day; 26 kwietnia 2018 r.

Drodzy Studenci,

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie ACCA Day; stoisko informacyjne będzie dostępne w godz. 9.30-15.30.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 18 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali B106 Wydziału Zarządzania odbędzie się egzamin umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [18 kwietnia 2018 r.]

Uprzejmie informujemy, że 18 kwietnia, w godz. 08.00 - 13.00 na Wydziale Zarządzania odbywa się wiosenna edycja Wampiriady "Przyjdź, oddaj, uratuj"– akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie na temat storytellingu w zarządzaniu [18.04.2018]

Koło Naukowe Historii i Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania UW zaprasza na warsztat z prof. Yiannisem Gabrielem na temat storytellingu w zarządzaniu, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 16.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Piesio pt.: "Ewolucja systemów franchisingowych w Polsce".

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 21 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.