Sukces Wydziału Zarządzania w rankingu szkół biznesowych Eduniversal

W dniach 28.11-1.12.2016 roku w Perth, w Australii roku odbyła się IX światowa konwencja Eduniversal, podczas której ogłoszono wyniki najnowszego rankingu szkół biznesowych. Dziekani biorący udział w głosowaniu, ocenili 1000 biznesowych uczelni wyższych ze 154. krajów świata.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce i III w regionie Europy Wschodniej, otrzymując po raz pierwszy w historii 5 tzw. „Palmes of Excellence”. Jest to najwyższa kategoria, w której znajdują się najlepsze uczelnie biznesowe na świecie, mające globalny zasięg działania.

Wydział Zarządzania zajął I miejsce w Polsce, uzyskując największą liczbę wskazań głosujących Dziekanów, wyprzedzając Szkołę Główną Handlową oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

W regionie Europy Wschodniej, pierwszą lokatę uzyskał Wydział Zarządzania Uniwersytetu w Sankt Petersburgu, za nim uplasował się Uniwersytet Ekonomiczny w Pradze.

Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak podczas finałowej gali wieńczącej Konwencję, odebrał przyznaną Wydziałowi statuetkę lidera rankingu Eduniversal.

Więcej informacji znajduje się na stronie rankingu.

Zaproszenie na wykład "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju" [19.04.2018]

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Marioli Zalewskiej "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju", który odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A, w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A, w Kampusie Ochota.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [18 kwietnia 2018 r.]

Uprzejmie informujemy, że 18 kwietnia, w godz. 08.00 - 13.00 na Wydziale Zarządzania odbywa się wiosenna edycja Wampiriady "Przyjdź, oddaj, uratuj"– akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Panel Ekspercki "Wiedza dla przedsiębiorczości” [26.04.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Wiedza dla przedsiębiorczości”, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C Wydziału Zarządzania UW. Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu dofinansowanego z programu Dialog.

Zaproszenie na spotkanie na temat storytellingu w zarządzaniu [18.04.2018]

Koło Naukowe Historii i Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania UW zaprasza na warsztat z prof. Yiannisem Gabrielem na temat storytellingu w zarządzaniu, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 16.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW.

ACCA Day; 26 kwietnia 2018 r.

Drodzy Studenci,

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie ACCA Day; stoisko informacyjne będzie dostępne w godz. 9.30-15.30.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 18 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali B106 Wydziału Zarządzania odbędzie się egzamin umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, których pełną listę przedstawiamy w ogłoszeniu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Piesio pt.: "Ewolucja systemów franchisingowych w Polsce".

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 21 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2018 roku (pracę można podjąć na jeden miesiąc).

• Do podjęcia pracy szczególnie zachęcamy Studentów mających nieuregulowane zobowiązania wobec uczelni. Studenci starający się o odpracowanie czesnego lub innych opłat (np. za warunek), powinni posiadać pisemną zgodę na ich odpracowanie, uzyskaną od Prodziekana ds. studenckich – Pana prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza.