Próbna ewakuacja na Wydziale Zarządzania [8.12.2016]

8 grudnia 2016 r. w godzinach 11.00 – 12.00 zostaną przeprowadzone ćwiczenia w zakresie sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji budynków Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Scenariusz ewakuacji

Po usłyszeniu sygnału alarmowego cały personel obiektu, czyli pracownicy dziekanatów, administracji, obsługa techniczna budynków oraz nauczyciele akademiccy wraz ze studentami proszeni są o:

1.    Przerwanie wykonywanych czynności, zajęć dydaktycznych

2.    Wyjście z pomieszczeń, sal wykładowych, auli

3.    Bez paniki, żwawym krokiem (nie biegiem) w sposób uporządkowany skierowanie się do najbliższej klatki schodowej

4.    Wyjście z obiektu i ustawienie się w miejscu zbiórki

W czasie ewakuacji w budynku zostanie wyłączony prąd. Z tego względu nie będzie możliwe korzystanie z wind. W momencie wystąpienia sygnału alarmowego, zjadą one na parter, a drzwi kabiny otworzą się. Na korytarzach zapali się oświetlenie awaryjne wraz z oznaczeniami wyjść ewakuacyjnych.

W celu opuszczenia budynku prosimy o korzystanie z następujących klatek schodowych:

• w budynku A – klatka zachodnia (od strony łącznika), klatka wschodnia tylko do pietra 2
  • w budynku B – obie klatki schodowe
  • w budynku C – klatka zachodnia (od strony portierni), klatka wschodnia tylko do pietra 2

Miejscem zbiórki jest trawnik naprzeciwko wejścia do budynku B. Akcją ewakuacyjną będzie kierować mgr inż. Krzysztof Kalwasiński.

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

Nagroda PAN dla profesora Przemysława Hensla

Z radością informujemy, że profesor Przemysław Hensel został nagrodzony w XIII Konkursie Na Prace Naukowe, organizowanym przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

19 listopada nagroda została przyznana za pracę Legitymizacja badań organizacji, wydaną przez PWN w 2017 roku.

Sukces dr Aleksandry Wąsowskiej

Dr Aleksandra Wąsowska została nagrodzona stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przyznawanym wybitnym młodym naukowcom. W tegorocznym konkursie wzięło udział 1390. młodych naukowców wywodzących się z jednostek naukowo-badawczych, w tym: uczelni, instytutów PAN, instytutów badawczych i  międzynarodowych. Dr Aleksandra Wąsowska znalazła się w grupie 211. osób wyróżnionych i nagrodzonych za działalność naukowo-badawczą.

Seminarium naukowe: "Innovation. Myths or Reality."

serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium naukowym pod tytułem: Innovation. Myths or Reality, które odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW, 19 listopada 2019 r. w godz. 17-18.30, w sali B104. Wykład wygłosi Pan Profesor Michele Boldrin z Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis, którego badania naukowe koncentrują się wokół problemów wzrostu gospodarczego oraz makroekonomii.

Konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”

uprzejmie informujemy, że w dniach 28-29 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie się konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”, której współorganizatorem jest Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 10.12.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Luterek pt.: "Determinanty modelu pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce." Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr hab., prof. UW Teresy Czerwińskiej oraz promotora pomocniczego dr. Piotra Jaworskiego.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 02.12.2019 r. o godz. 16.30 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Bogdana Szafrańskiego pt.: "Możliwość adaptacji w Polsce amerykańskich rozwiązań emerytalnych opartych na pracowniczej własności akcji”. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Andrzeja Sopoćko.

PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej UW

Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja do II edycji programu „PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej”, który ma na celu podniesienie kompetencji młodej kadry naukowej UW w dziedzinie prowadzenia międzynarowych badań dotyczących Azji Wschodniej.

20 listopada 2019 o godz. 09:00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się XXII Konferencja naukowa: Obszar polski europejskich rynków ubezpieczeniowych A.D. 2019.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Rekrutacja studentów do Programu MOST

Uprzejmie informujemy, że studenci zainteresowani podjęciem studiów w innej uczelni, w ramach programu MOST, mogą skorzystać z oferty dydaktycznej wielu polskich uczelni. Program MOST to najefektywniej działający polski program mobilności studenckiej, prowadzony od ponad piętnastu lat, w którym uczestniczy dwadzieścia Uczelni Fundacyjnych - stron Porozumienia na Rzecz Jakości Kształcenia oraz liczne Uczelnie Stowarzyszone.

Konkursy EY

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach oferowanych i organizowanych przez EY:

XV edycji EYe on Tax oraz XVI edycji EY Financial Challenger.

Konkurs Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podatkowi liderzy”, organizowanym przez Departament Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów.