Próbna ewakuacja na Wydziale Zarządzania [8.12.2016]

8 grudnia 2016 r. w godzinach 11.00 – 12.00 zostaną przeprowadzone ćwiczenia w zakresie sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji budynków Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Scenariusz ewakuacji

Po usłyszeniu sygnału alarmowego cały personel obiektu, czyli pracownicy dziekanatów, administracji, obsługa techniczna budynków oraz nauczyciele akademiccy wraz ze studentami proszeni są o:

1.    Przerwanie wykonywanych czynności, zajęć dydaktycznych

2.    Wyjście z pomieszczeń, sal wykładowych, auli

3.    Bez paniki, żwawym krokiem (nie biegiem) w sposób uporządkowany skierowanie się do najbliższej klatki schodowej

4.    Wyjście z obiektu i ustawienie się w miejscu zbiórki

W czasie ewakuacji w budynku zostanie wyłączony prąd. Z tego względu nie będzie możliwe korzystanie z wind. W momencie wystąpienia sygnału alarmowego, zjadą one na parter, a drzwi kabiny otworzą się. Na korytarzach zapali się oświetlenie awaryjne wraz z oznaczeniami wyjść ewakuacyjnych.

W celu opuszczenia budynku prosimy o korzystanie z następujących klatek schodowych:

• w budynku A – klatka zachodnia (od strony łącznika), klatka wschodnia tylko do pietra 2
  • w budynku B – obie klatki schodowe
  • w budynku C – klatka zachodnia (od strony portierni), klatka wschodnia tylko do pietra 2

Miejscem zbiórki jest trawnik naprzeciwko wejścia do budynku B. Akcją ewakuacyjną będzie kierować mgr inż. Krzysztof Kalwasiński.

Międzynarodowa Konferencja "Science. Society. Business" [4-5.10.2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z The Development Fund for Science and Cultures zapraszają do udziału w międzynarodowej Konferencji "Science. Society. Business", która odbędzie się 4-5.10.2018 roku na Wydziale Zarządzania UW.

Dzień Otwarty dla Wydziału Zarządzania w siedzibie firmy Procter & Gamble [21.05.2018]

Biuro Karier WZ UW razem z firmą Procter & Gamble serdecznie zapraszają do udziału w P&G Open Day, podczas którego będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz dowiedzieć więcej na temat pracy i praktyk w P&G.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 maja 2018 r. o godz. 12.15 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Dąbrowskiego pt.: "Racjonalne wykorzystanie wybranych czynników wytwórczych w szpitalach".

Program Stypendialny Santander Universidades

Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Fundacja Banku Zachodniego WBK zapraszają Studentów Wydziału Zarządzania do składania, w ramach programu Santander Universidades, wniosków o dofinansowanie wyjazdów oraz projektów.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [26-27.09.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North zapraszają do udziału w 33. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 26-27 września 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Międzynarodowa konferencja "Leadership in the Era of Globalization" [21.05.2018]

Katedra Psychologii i Socjologii Zarządzania WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji "Leadership in the Era of Globalization", która odbędzie się 21 maja 2018 r. (poniedziałek), w godz. 13.00 - 19.30 w sali B205.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu PRELUDIUM 14 otrzymała doktorantka Wydziału Zarządzania mgr Małgorzata Kuczara.

Konsultacje "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej" [23.05.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych konsultacjach "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej", które odbędą się 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW, sala C421.

Rewizja finansowa w praktyce

Drodzy Studenci,

17 maja 2018 r. o godz. 8.30, w sali B 104 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy audytorskiej BDO, na którym możecie się dowiedzieć, na czym polega rewizja finansowa i badanie sprawozdań finansowych.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską, doktorską oraz habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2018 r.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

WuZetalia 2018

Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na WuZetalia - regionalne jUWenalia, które odbędą się 10 maja 2018 r. w kampusie Wydziału Zarządzania.