Zaproszenie do udziału w Konferencji "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking"

7 kwietnia 2017 r. odbędzie się Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Głównym Celem Konferencji jest analiza obecnego stanu zaawansowania prac w zakresie planowania wieloletniego oraz efektywności zadań publicznych, a także diagnoza rosnącego znaczenia długu i deficytu sektora finansów publicznych dla prowadzonej polityki gospodarczej, programowania polityki rozwoju oraz możliwości wykorzystania Funduszy Europejskich.

Konferencja organizowana jest wspólnie z Katedrą Finansów i Katedrą Zarządzania Finansami Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego i została objęta honorowym patronatem Banku Gospodarstwa Krajowego, Głównego Urzędu Statystycznego oraz Komitetu Nauk o Finansach Polskiej Akademii Nauk. Wśród prelegentów Konferencji są m.in. Prezes Najwyższej Izby Kontroli oraz Członek Europejskiego Trybunału Obrachunkowego.

Więcej informacji znajduje się na stronie Konferencji.

Serdecznie zapraszamy!

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2020

Szanowni Państwo, z radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym rankingu kierunków studiów miesięcznika „Perspektywy”. W grupie „Zarządzanie”, studia naszego Wydziału zostały uznane za najlepsze w Polsce z wynikiem 100 pkt.

Kierunek "Zarządzanie" został uwzględniony w ramach kierunków ekonomicznych.

Dziekan Wydziału Zarządzania UW na kadencję 2020-2024

uprzejmie informujemy, że w wyniku wyborów, Dziekanem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję obejmującą lata 2020 – 2024, został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz

Nowo wybrany Dziekan swoją  funkcję obejmie 1 września 2020 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty w grancie OPUS18 UMO-2019/35/B/HS4/02471 pt.: „Determinanty wpływu polityki makroostrożnościowej na wyniki działalności banków w Europejskim Obszarze Gospodarczym”.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Bezpłatne testy na koronawirusa dla pracowników i doktorantów UW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 30 lipca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak rektorem Uniwersytetu Warszawskiego!

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci, Koledzy i Przyjaciele,

Rektorem Uniwersytetu Warszawskiego w kolejnej kadencji na lata 2020-2024, został prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania!

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Profesorowi wszelkiej pomyślności w pełnieniu tak ważnej misji, siły, wytrwałości i sukcesów w realizacji programu wyborczego, dla dobra naszej Uczelni i całej naszej uniwersyteckiej społeczności. Wszyscy czujemy wielką dumę z wyboru Profesora Alojzego Z. Nowaka, pierwszego w historii Uniwersytetu Warszawskiego rektora, wywodzącego się z Wydziału Zarządzania!

Konferencja "Managerial Empirical Research Arena" - 25 lipca 2020

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Konferencji "Managerial Empirical Research Arena" (MERA), która odbędzie się w formie zdalnej/online, 25 lipca 2020 roku, w najbliższą sobotę o godz. 9.00.

Konferencja będzie poświęcona prezentacji wyników badań, prowadzonych przez Doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w tym uczestników programu „Zarządzanie wielokulturowością w dobie globalizacji”.