Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Jakie zmiany w polskim systemie ochrony zdrowia?

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Jakie zmiany w polskim systemie ochrony zdrowia?

Konferencja odbędzie się  27.04.2017 roku w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. (Budynek B, II piętro, sala B/205)

Zachęcamy do zgłaszania wystąpień, dotyczących takich zagadnień, jak:

• finansowanie ochrony zdrowia
  • zmiany organizacji systemów ochrony zdrowia
  • zasoby ludzkie w systemie ochrony zdrowia
  • funkcjonowanie podmiotów leczniczych
  • mapy potrzeb zdrowotnych
  • zasady współistnienia podmiotów publicznych i niepublicznych
  • koordynowana opieka medyczna
  • e-zdrowie i technologie teleinformatyczne
  • polityka lekowa i rynek farmaceutyczny.

Zgłoszenia zostaną zakwalifikowane do prezentacji w formie wystąpienia ustnego lub w sesji plakatowej.

Równocześnie informujemy, że istnieje możliwość publikacji tekstów w numerze 3/2017 kwartalnika „Problemy Zarządzania”.

Prosimy o zgłaszanie tematów wystąpień w nieprzekraczalnym terminie - do 28 lutego 2017 roku.

Propozycje tematów należy zgłaszać drogą mailową na adres:  skrzypczak@wz.uw.edu.pl

Udział w konferencji  jest bezpłatny.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS, za semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
Ankiety dostępne są w systemie USOS, w zakładce "Dla studentów" - "Ankiety" i są anonimowe. Wyniki ankiety pomogą w poprawieniu procesu dydaktycznego na Wydziale Zarządzania.
Ankiety można uzupełniać  od 24 stycznia do 3 marca 2018 roku. Skala ocen: 1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa.

Licząc na udział w ankiecie, dziękujemy za współpracę.

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.