Nabór do programu stypendialnego "Young Translatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) 2017"

Departament Stanu USA we współpracy z German Marshall Fund of the United States zapraszają do składania aplikacji online do udziału w programie stypendialnym Young Translatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) 2017.

Program ten umożliwia europejskim przedsiębiorcom nawiązywanie kontaktów, zdobywanie narzędzi i zasobów potrzebnych do rozwoju start-upów i przedsiębiorstw społecznych (social venture), aby umożliwić ich pełen wkład w rozwój gospodarczy i tworzenie miejsc pracy, bezpieczeństwa oraz dobrego zarządzania w danym regionie. Program YTILI jest także międzynarodową platformą networkingową, która wspomaga dialog i współpracę transatlantycką.

W ramach programu YTILI uczestnicy zostaną podzieleni na dwie tury (I tura: czerwiec 2017, II tura: sierpień 2017 r.) i zaproszeni do USA na sesje wprowadzające i organizacyjne w Waszyngtonie, a następnie zostaną przydzieleni do wyznaczonych miast w USA z rozwijającym się lub już ugruntowanym przedsiębiorczym ekosystemem na dwutygodniowy (10 dni roboczych) okres stypendialny. W 2018 roku natomiast odbędzie się konferencja podsumowująca program w jednym z miast w Europie.

Udział w programie jest sponsorowany przez Departament Stanu USA.

Program skierowany jest do obywateli krajów europejskich, pełna lista znajduje się w ogłoszeniu w języku angielskim poniżej.

Aplikacje należy składać online tutaj do dnia 6 lutego, 2017 r.

Po upłynięciu terminu składania aplikacji Departament Stanu oraz German Marshall Fund wyłoni grupę półfinalistów, którzy następnie odbędą rozmowę rekrutacyjną w Ambasadzie USA lub Konsulacie Generalnym USA w danym kraju. Informacja o finalistach wybranych do udziału w programie powinna być ogłoszona przez organizatorów pod koniec marca 2017 r.

Wszelkie informacje na temat programu można znaleźć tutaj.

Kurs „Napisz z nami tekst naukowy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naukowych do udziału w  bezpłatnym kursie "Napisz z nami tekst naukowy", organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowej siatkówki.

Warsztaty z Grupą Żywiec [7 marca 2017 r.]

Wydział ZarządzaniaUW wraz z Grupą Żywiec zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu, organizowanym w ramach warsztatów biznesowych o tematyce sprzedażowo-marketingowej oraz human resources, które  odbędzie się 7 marca 2017 r.  o godzinie 16.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2017 roku.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Chonnam National University International Summer Session 2017

Drodzy Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą Summer School, organizowanej przez Chonnam National University w Gwangju, Korea Południowa.

Dla 10. studentów z UW jest możliwość zwolnienia z opłat (tuition & dormitory).

Międzynarodowa konferencja naukowa: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends; 23 maja 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Instytutu Ameryk i Europy, zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Zaproszenie na wykłady

Zapraszamy na cykl wykładów ogólnouniwersyteckich organizowanych w ramach współpracy Uniwersyteu Warszawskiego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce.

Tematem wykładów będzie: Rola i zadania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Wykłady będą odbywały się we wtorki, w godz. 12.00-14.00,  w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali C106.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

uprzejmie informujemy, że 22 marca 2017 roku o godz. 14.00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie (sala B206), odbędzie się konferencja naukowa: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2017, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Eduniversal 2014