Wspomnienie o Śp. Profesorze Grzegorzu Domańskim

11 lutego 2017 roku zmarł profesor Grzegorz Domański. Pracował na Wydziale Zarządzania, kierując do 2012 roku Zakładem Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania.

Profesor Grzegorz Domański był wybitnym specjalistą w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego oraz cenionym i lubianym wykładowcą.

Profesor Grzegorz Domański był współzałożycielem i wspólnikiem w największej, niezależnej polskiej kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. Specjalizował się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego i sprawach arbitrażowych.

Pełnił rolę arbitra Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, był członkiem Rady Arbitrażowej tego Sądu.

Profesor Domański pełnił funkcję Prezesa Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz przewodniczącego i arbitra Sądu Arbitrażowego przy Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest współtwórcą regulaminu giełdowego obrotu papierami wartościowymi. Przewodniczył również Komitetowi Dobrych Praktyk Forum Corporate Governance.

Był współautorem powstających w latach 90-tych projektów ustaw o prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, spółkach z udziałem kapitału zagranicznego, obrocie papierami wartościowymi i narodowych funduszach inwestycyjnych. Był autorem licznych komentarzy do ustaw, publikacji naukowych i artykułów.

Pracowitość i ogromna wiedza Profesora Grzegorza Domańskiego przyczyniły się do sukcesów na wszystkich polach Jego działalności.

Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe Profesora Grzegorza Domańskiego odbędą się w czwartek - 23 lutego 2017 r. o godzinie 13.00,

w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym, na warszawskich Powązkach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.