Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”.

Gra Hossa skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których programie znajduje się przedmiot: Przedsiębiorczość. Gra polega na rozwiązywaniu testu wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, finansach i inwestowaniu. Pełna rozgrywka zawiera 60 pytań, zadawanych w 4 rundach, po 15 pytań w każdej.  W grze znajdują się również pytania wymagające obliczeń matematycznych, na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.

Gra zostanie przeprowadzona 12 czerwca 2018 r. od godz. 9.00 w Auli C Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. W grze Hossa może wziąć udział czterdzieści dwuosobowych drużyn.

Zgłoszenie uczestnictwa

• Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl
  • O uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie powinno zawierać:
    - Imiona, nazwiska i adresy mailowe osób tworzących drużynę oraz (opcjonalnie) nazwę drużyny, zgłaszanej do udziału w grze,
    - nazwę i dokładny adres korespondencyjny szkoły, do której uczęszczają zgłaszane osoby.
  • W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, organizatorzy wyślą potwierdzenie jego przyjęcia.

Informacje dodatkowe

• Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.
  • Osoby zgłaszające się do udziału w grze prosimy o przybycie z legitymacją szkolną i dobrym humorem.
  • Przewidziano, że Gra Hossa zostanie przeprowadzona w godzinach: 9.00 – 15.00, z przerwą na drugie śniadanie.
  • Laureaci rozgrywek otrzymają nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy – dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 25 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Zyznar-Soczewicy pt.: "Czynniki warunkujące realizację projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

Szkoła Letnia "Język rosyjski do celów naukowych"

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej "Język rosyjski do celów naukowych", organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 27 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kubów pt.: "Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w branży sportowej na przykładzie działalności organizatorów sportu".

Projekt PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "PROspołeczni - letniej akademii przedsiębiorczości społecznej", organizowanym przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu oraz Inkubator UW.

Ankieta dotycząca funkcjonowania bibliotek wydziałowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej funkcjonowania bibliotek wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego. Prosimy o wypełnienie ankiety do 10 czerwca 2018 r.