Warsztaty z Grupą Żywiec [7 marca 2017 r.]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Grupą Żywiec zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu, organizowanym w ramach warsztatów biznesowych o tematyce sprzedażowo-marketingowej oraz human resources.

Podczas tego spotkania, studenci będą mogli poznać szczegóły związane z uczestnictwem w cyklu zajęć projektowych oraz poznać Grupę Żywiec jako nowoczesnego pracodawcę, w której każdy pracownik ma wpływ na tworzenie marki.

Dla zachęcenia studentów do uczestniczenia w spotkaniu, możemy zdradzić, że najlepsza grupa projektowa będzie miała okazję zwiedzić jeden z Browarów Grupy Żywiec.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2017 r.  o godzinie 16.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B 205), przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim dla studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie mailem na adres cpie@wz.uw.edu.pl w terminie do 6 marca 2017 r. do godz. 12.00.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowy termin podpięć

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 29 marca do 11 kwietnia 2017 roku będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Projekt Wydziału dofinansowany w ramach programu DIALOG

Wydział Zarządzania otrzymał dotację w ramach programu DIALOG dla projektu pt.: „Innowacyjny system wsparcia rozwoju przedsiębiorczości – podniesienie efektywności współpracy nauki z gospodarką”, który został przygotowany wspólnie przez Centrum Przedsiębiorczości i Centrum Projektów i Ekspertyz WZ UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Rejestracja na wykład ogólnouniwersytecki

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb została uruchomiona wewnętrzna rejestracja na dodatkowy wykład ogólnouniwersytecki.

Międzynarodowa Konferencja „Management as a Symphonic (Hi)story” [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji „Management as a Symphonic (Hi)story”, która odbędzie się 21 marca 2017 r. o godz. 17.00 w sali C104 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie Sekcji Gry Siatkowej [24 marca 2017]

Szanowni Pracownicy i Studenci Wydziału, uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 24 marca br. o godz. 15.30 w sali sportowej Wydziału. odbędzie się spotkanie Sekcji Siatkówki.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. International Conference on Communication, Management and Information Technology, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykład "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów" [21 marca 2017]

Studenckie Koło Naukowe Finansów WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów", który odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 marca o godzinie 18.00 w Auli B Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 21 marca 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej” [20.03.2017]

Koło Naukowe Marketingu „Target” serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. o godz. 18.00 w sali B304 Wydziału Zarządzania UW.

Warsztaty z zakresu marketingu z Grupą Sanofi [14.03.2017]

Biuro Karier WZ UW wraz z Grupą Sanofi serdecznie zapraszają do udziału w warsztacie "Marketing Mix w Big Pharma - czy nowe trendy są widoczne i tu?", który odbędzie się 14.03.2017 r. o godz. 15.00 w sali C106 Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Eduniversal 2014