Dodatkowy termin podpięć

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 29 marca do 11 kwietnia 2017 roku będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. Dotyczyć to będzie wszystkich przedmiotów, których nie objął mechanizm wymuszania podpięć podczas rejestracji na te przedmioty.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w sali B104  Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Łukasza Łaty.

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy [22-23 listopada 2017 r.]

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy, które odbędą się w dniach 22-23 listopada 2017 roku.

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztaty z firmą Goldman Sachs

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, wraz z firmą Goldman Sachs, zaprasza na warsztaty prezentujące działanie jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie.

Konferencja naukowa "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata" [5.12.2017]

Koło Doktorantów Historii i Rozwoju Biznesu wraz z Fundacją na rzecz Historii i Wsparcia Biznesu im. Kordiana Tarasiewicza zapraszają do udziału w Konferencji "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata", która odbędzie się 5.12.2017 r. na WZ UW.

Klasy pod patronatem Wydziału Zarządzania UW

30 października br. Wydział Zarządzania UW podpisał umowy o współpracy w zakresie utworzenia klas patronackich w dwóch warszawskich liceach.

Program stypendialny „Central European - American Business Leaders Scholarship”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship - Poland”, adresowanego do studentów i absolwentów biznesowych oraz technicznych kierunków studiów.