Rekrutacja do Programu MOST

Serdecznie zapraszamy do udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów – MOST. Obecnie w programie MOST zrzeszonych jest 29 uczelni wyższych, oferujących  ponad 1000 miejsc na studiach I i II stopnia, oraz niemal 200 na studiach doktoranckich.

Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2017/2018 rozpocznie się 15 kwietnia i zakończy 15 maja 2017 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie Programu MOST.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 30 maja 2017 r. w godz. 07.30 - 09.30, w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania - dr hab. Małgorzata Olszak, dr  hab. Krzysztof Walczak oraz prof. UW, dr hab. Tomasz Zalega zostali nagrodzeni w uznaniu zasług dla prestiżu i rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Konferencja „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni” [25 maja 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni”, współorganizowanej przez Wydział Zarządzania, która odbędzie się 25 maja 2017 roku w godz. 09.30 – 18.45 na Wydziale Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.