Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2017

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2017, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są: prestiż programu, wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów oraz satysfakcja studentów. Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 30 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 2 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting and Auditing’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 3 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management ’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 47 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 25 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 7 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence, Knowledge and Security Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA & MBA part time’
  • Studia ,International MBA Programme' Centrum Kształcenia Menedżerów - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘MBA full time’

Opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2017.

Dr Joanna Mazur zdobyła stypendium Start Fundacji na rzecz Nauki Polskiej!

Z przyjemnością informujemy, że dr Joanna Mazur zdobyła prestiżowe stypendium Start Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Stypendia – po raz trzydziesty – w 2022 roku otrzyma 100 wybitnych młodych naukowców.

3 200 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander - #NeverStopLearning

WZ UW zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach naszego partnera - Santander Universidades. Do wyboru są kursy z: języka angielskiego, podstaw zarządzania projektami, podstaw inwestowania na giełdzie, zrównoważonego rozwoju, czy umiejętności menadżerskich.

Konkurs na zatrudnienie pracownika doktoranta – stypendysty

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zatrudni doktoranta – stypendystę w grancie pt.: „Determinanty wpływu polityki makroostrożnościowej na wyniki działalności banków w Europejskim Obszarze Gospodarczym”.

Pierwsza uniwersytecka szkoła biznesu w Polsce zdobywa "trzy korony"!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uzyskaliśmy akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), a tym samym zdobyliśmy tzw. „trzy korony”.

Konkurs na zatrudnienie pracownika w Sekcji Ekonomiczno - Finansowej WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika w  Sekcji Ekonomiczno - Finansowej WZ UW. Termin składania aplikacji upływa 7 czerwca 2022 r.

Nowa książka dr hab., prof. ucz. Igora Postuły

Miło nam poinformować, że dr hab., prof. ucz. Igor Postuła wydał właśnie książkę pt. „Law and International Strategic Management. Managing the Complexity of Multilevel Regulation”.

Podsumowanie II edycji projektu „Mistrz Portfela”

Seria warsztatów, portal pełen materiałów z zakresu edukacji finansowej, cykl podcastów, gra symulacyjna i wiele więcej. Podsumowujemy II edycję projektu „Mistrz Portfela”.

Poznaj WZ UW - obejrzyj nagranie z dnia otwartego online!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z wirtualnego dnia otwartego, podczas którego możesz poznać WZ UW, kierowników studiów, szczegóły dotyczące rekrutacji oraz jak planować karierę!

Koniec programu ZAFIOS2. „Zajęcia bardzo udane”

Zakończyła się II edycja projektu ZAFIOS. Eksperci WZ UW zaprosili do udziału 25 klas z liceów z województwa mazowieckiego, by - z pomocą zaprojektowanej w pierwszej edycji projektu gry „Saldo” – przybliżyć młodzieży tematykę zarządzania finansami osobistymi.

Zapraszamy na webinar o przedsiębiorczości akademickiej

Zapraszamy zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości akademickiej pracowników, doktorantów i studentów UW na majowy webinar organizowany przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW wraz ze spółką celową UW (UWRC sp. z o.o.).

Dzień Otwarty UW - przyjdź i dowiedz się więcej o WZ UW!

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UW, który odbędzie się stacjonarnie 23 kwietnia 2022 r. na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Czekamy na zainteresowanych studiami na WZ UW w hali wystawowej przy stoisku nr 27, od strony ul. Oboźnej.

6 najpopularniejszych publikacji Sekcji Wydawniczej WZ UW

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zachęcamy, by zapoznać się z nowościami naszej prężnie działającej Sekcji Wydawniczej WZ UW, która przygotowała specjalnie na tę okazję zestawienie TOP 6 najpopularniejszych publikacji.

EFMD Global
EQUIS1