Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2017

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2017, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są: prestiż programu, wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów oraz satysfakcja studentów. Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 30 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 2 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting and Auditing’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 3 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management ’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 47 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 25 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 7 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence, Knowledge and Security Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA & MBA part time’
  • Studia ,International MBA Programme' Centrum Kształcenia Menedżerów - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘MBA full time’

Opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2017.

Organizacja pracy biur i biblioteki WZ UW w dn. 24-25.09.2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjazdem pracowników na coroczną Konferencją Wydziału Zarządzania UW, sekretariaty studiów oraz Biblioteka WZ UW w dn. 24-25 września 2018 r., będą nieczynne. Punkt Rekrutacyjny, przyjmujący dokumenty od Kandydatów na studia, będzie otwarty bez zmian.

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Informacja o godzinach otwarcia dziekanatów studiów niestacjonarnych

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 21 września 2018 r., Dziekanaty Studiów niestacjonarnych licencjackich oraz magisterskich będą otwarte w godz. 10.00 – 11.45.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Jesienna edycja warsztatów „Rodzice na Uniwersytecie”

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji warsztatów "Rodzice na Uniwersytecie", realizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu partycypacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.