Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2017

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2017, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są: prestiż programu, wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów oraz satysfakcja studentów. Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 30 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 2 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting and Auditing’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 3 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management ’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 47 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 25 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 7 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence, Knowledge and Security Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA & MBA part time’
  • Studia ,International MBA Programme' Centrum Kształcenia Menedżerów - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘MBA full time’

Opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2017.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Projekty badawcze „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” oraz "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" realizowane na Wydziale Zarządzania otrzymały dofinansowanie Narodowego Centrum Nauki.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 30 maja 2017 r. w godz. 07.30 - 09.30, w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

X edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów do wzięcia udziału w X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Ma on na celu zwiększenie zainteresowania studentów tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej oraz rynków finansowych.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Gala Nagrody CARS 2017 [18 maja 2017 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Nagrody CARS 2017, która odbędzie się 18 maja 2017 r. w godz. 14.00 – 17.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania.

WuZetalia 2017

Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza na WuZetalia  - regionalne jUWenalia, które odbędą się 10 maja 2017 r., w godz. 16.00 - 23.00 na błoniach Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie do udziału w Konferencji "Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku"

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w VI edycji międzynarodowej konferencji naukowej  „FUROG: Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku".