Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades. Zadaniem Santander Universidades jest wsparcie całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego, poprzez uczestnictwo w programach stypendialnych, projektach naukowych i inicjatywach na rzecz komercjalizacji wyników badań oraz promowanie przedsiębiorczości wśród studentów.

Do dyspozycji oddane zostały trzy moduły: bankowy, networkingu i strefy relaksu, gdzie:

• Moduł bankowy gwarantuje dostęp do nowoczesnych i wygodnych rozwiązań finansowych.
  • Moduł networkingu oferuje, między innymi: szybkie Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz dostęp do wydzielonej sali z komputerem, w której można przeprowadzić warsztaty lub prezentację.
  • Strefa relaksu z wygodnymi kanapami, gdzie w przerwach pomiędzy zajęciami, studenci mogą odpocząć, grając na PlayStation.

Strefa Studenta Santander Universidades umożliwi również spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu czy pomoc ekspertów w kreowaniu ścieżki zawodowej.

Uniwersytet Warszawski jest jedną z ponad  50 polskich uczelni zaangażowanych w Program Santander Universidades, który od ponad 20 lat zrzesza 1200 uczeni na całym świecie. Inicjatorem programu jest Banco Santander, w Polsce prowadzi go Bank Zachodni WBK.

Zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, ul Szturmowa 1/3, budynek C, 3 piętro

Godziny otwarcia: 9:00-17:00 (poniedziałek-piątek)

Kontakt: Menadżer Placówki Relacyjnej Santander Universidades: dr Izabela Gontarek
tel: 607-305-874, email: izabela.gontarek@bzwbk.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bzwbk.pl/santanderuniversidades oraz na dedykowanym profilu na FB https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18.12.2017]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.

Klasy pod patronatem Wydziału Zarządzania UW

30 października oraz 13 grudnia br. Wydział Zarządzania UW podpisał umowy o współpracy w zakresie utworzenia klas patronackich w trzech warszawskich liceach.

Złoto, srebro i brąz Mistrzostw Świata w Pływaniu dla Wojtka Makowskiego

Wojciech Makowski, student naszego Wydziału, mistrzem, wicemistrzem oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w pływaniu.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do dokonania deklaracji terminu zajęć sekcji sportowej siatkówki.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja FUROG 2017

27. listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW miała miejsce VII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych". W tym roku spotkanie odbyło się pod tytułem: "Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku".