Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades. Zadaniem Santander Universidades jest wsparcie całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego, poprzez uczestnictwo w programach stypendialnych, projektach naukowych i inicjatywach na rzecz komercjalizacji wyników badań oraz promowanie przedsiębiorczości wśród studentów.

Do dyspozycji oddane zostały trzy moduły: bankowy, networkingu i strefy relaksu, gdzie:

• Moduł bankowy gwarantuje dostęp do nowoczesnych i wygodnych rozwiązań finansowych.
  • Moduł networkingu oferuje, między innymi: szybkie Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz dostęp do wydzielonej sali z komputerem, w której można przeprowadzić warsztaty lub prezentację.
  • Strefa relaksu z wygodnymi kanapami, gdzie w przerwach pomiędzy zajęciami, studenci mogą odpocząć, grając na PlayStation.

Strefa Studenta Santander Universidades umożliwi również spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu czy pomoc ekspertów w kreowaniu ścieżki zawodowej.

Uniwersytet Warszawski jest jedną z ponad  50 polskich uczelni zaangażowanych w Program Santander Universidades, który od ponad 20 lat zrzesza 1200 uczeni na całym świecie. Inicjatorem programu jest Banco Santander, w Polsce prowadzi go Bank Zachodni WBK.

Zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, ul Szturmowa 1/3, budynek C, 3 piętro

Godziny otwarcia: 9:00-17:00 (poniedziałek-piątek)

Kontakt: Menadżer Placówki Relacyjnej Santander Universidades: dr Izabela Gontarek
tel: 607-305-874, email: izabela.gontarek@bzwbk.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bzwbk.pl/santanderuniversidades oraz na dedykowanym profilu na FB https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Zaproszenie na Jubileusz Profesora Tadeusza Skocznego

Dziekan Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza na konferencję z okazji jubileuszu urodzin Profesora Tadeusza Skocznego, która odbędzie się 27 października 2017 r. od godz. 11.00. Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości poprzez wysłanie maila do pani Niny Łazarczyk na adres Nlazarczyk@wz.uw.edu.pl.

Airline Regulatory and Antitrust Conference [20 października 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Lotniczą CARS, która odbędzie się 20 października 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW w sali B-205.

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20 października 2017 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich: mgr Katarzyny Zarańskiej oraz mgr. Konrada Łuczaka.

Zapraszamy do Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają przedsiębiorców, innowatorów i właścicieli startupów do udziału w I edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017.

Inauguracja 2017/2018 – listy gratulacyjne

Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która na Wydziale Zarządzania UW odbyła się 3 października, zaszczycili obecnością znamienici goście, a na ręce Dziekana – prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka skierowano liczne listy gratulacyjne, adresowane do całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Zasady składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Studenci, zachęcamy do zapoznania się z zasadami składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na VI Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i Izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają na VI Kongres Rynku Kapitałowego, który odbędzie się 6 grudnia 2017 roku.

Oferta warsztatów Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty darmowych warsztatów i szkoleń, które są dostępne dla wszystkich studentów, doktorantów, pracowników, a także absolwentów Uniwersytetu do dwóch lat od uzyskania dyplomu.