Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Uniwersytet Warszawski wyróżnił troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Małgorzatę Olszak, dr. hab. Krzysztofa Walczaka oraz prof. UW, dr. hab. Tomasza Zalegę  w uznaniu zasług na polu naukowo-badawczym.

Wyróżnienia zostały przyznane już po raz trzeci. Kandydatów do nagród zgłaszali dziekani wydziałów i kierownicy jednostek uniwersyteckich. Spośród nich, komisja profesorów reprezentujących poszczególne wydziały, pod przewodnictwem dr. hab. Macieja Duszczyka, Prorektora UW ds. Naukowych, dokonała wyboru laureatów. Komisja brała pod uwagę istotne publikacje naukowe, opatentowane bądź skomercjalizowane wyniki pracy badawczej, jak również znaczące osiągnięcia dydaktyczne potwierdzone wynikami ankiet studenckich oraz ocenami zewnętrznych instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 25 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Zyznar-Soczewicy pt.: "Czynniki warunkujące realizację projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Szkoła Letnia "Język rosyjski do celów naukowych"

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej "Język rosyjski do celów naukowych", organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 27 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kubów pt.: "Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w branży sportowej na przykładzie działalności organizatorów sportu".