Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Uniwersytet Warszawski wyróżnił troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Małgorzatę Olszak, dr. hab. Krzysztofa Walczaka oraz prof. UW, dr. hab. Tomasza Zalegę  w uznaniu zasług na polu naukowo-badawczym.

Wyróżnienia zostały przyznane już po raz trzeci. Kandydatów do nagród zgłaszali dziekani wydziałów i kierownicy jednostek uniwersyteckich. Spośród nich, komisja profesorów reprezentujących poszczególne wydziały, pod przewodnictwem dr. hab. Macieja Duszczyka, Prorektora UW ds. Naukowych, dokonała wyboru laureatów. Komisja brała pod uwagę istotne publikacje naukowe, opatentowane bądź skomercjalizowane wyniki pracy badawczej, jak również znaczące osiągnięcia dydaktyczne potwierdzone wynikami ankiet studenckich oraz ocenami zewnętrznych instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

W dniach 7-8 września br. w siedzibach UW oraz WZ UW odbywają się spotkania Konsorcjum EIT Food, którego nasza uczelnia jest uczestnikiem. EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ UE i ma na celu wspieranie projektów podnoszących innowacyjność sektora rolno-spożywczego.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.