Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” po raz jedenasty organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą szeroko rozumianej promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski. Na laureatów czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości blisko 50 000 zł.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub uczelnia wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

• Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • Pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB
  • Streszczenie pracy
  • Notkę biograficzną autora
  • Kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych
  • Kopię promotorskiej recenzji pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 października 2017 r. Przykładowe tematyki prac dostępne są tutaj.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie Teraz Polska.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.