Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ Unii Europejskiej. EIT Food wspiera projekty mające na celu podnoszenie innowacyjności sektora rolno-spożywczego. W ramach struktury EIT Food, regionalny oddział czyli tzw. centrum kolokacji powstało w Warszawie i obejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej oraz kraje nordyckie.

7 września br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się walne zgromadzenie partnerów całego EIT Food, obserwowane m.in. przez reprezentantów Komisji Europejskiej. Do polskich uczestników konsorcjum EIT Food należą firmy Maspex, Raben, Kontakt.io i GeoPulse, jak również Uniwersytet Warszawski i Polska Akademia Nauk. Zagraniczni partnerzy to wiodące firmy branży spożywczej i dostawcy sprzętu oraz usług dla tej branży, najważniejsze europejskie uczelnie i instytuty badawcze. W spotkaniu biorą udział rektorzy wiodących europejskich uczelni, dyrektorzy zachodnich instytutów badawczych, prezesi największych firm branży spożywczej i dostawców produktów i usług dla tej branży.

Spotkanie jest ogromnym wyróżnieniem dla Uniwersytetu - uczelni udało się zdobyć silną pozycję w konsorcjum, doprowadzić do organizacji najważniejszego walnego zgromadzenia partnerów właśnie w Warszawie, zbudować też silne relacje projektowe z innymi partnerami, dzięki którym w kolejnym roku naukowcy z UW będą realizować w ramach EIT Food dalsze projekty badawcze.

8 września na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się z kolei dedykowane dla podmiotów spoza konsorcjum EIT Food spotkanie dotyczące programu EIT Food Regional Innovation Scheme (RIS), na którym będziemy gościć reprezentantów uczelni i instytutów badawczych z Europy Środkowo-Wschodniej, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Więcej informacji o uczestnictwie Uniwersytetu Warszawskiego w Projekcie znajduje się pod poniższym linkiem;

dodatkowe informacje o EIT Food można znaleźć na stronie https://www.eitfood.eu/

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.

UW: Inicjatywy dla otoczenia: rekrutacja do 15 września 2017

zachęcamy Studentów i Doktorantów do wzięcia udziału w programie: UW: Inicjatywy dla otoczenia, który umożliwia podjęcie działań na rzecz organizacji pozarządowych, instytucji publicznych oraz małych i średnich firm.