Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ Unii Europejskiej. EIT Food wspiera projekty mające na celu podnoszenie innowacyjności sektora rolno-spożywczego. W ramach struktury EIT Food, regionalny oddział czyli tzw. centrum kolokacji powstało w Warszawie i obejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej oraz kraje nordyckie.

7 września br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się walne zgromadzenie partnerów całego EIT Food, obserwowane m.in. przez reprezentantów Komisji Europejskiej. Do polskich uczestników konsorcjum EIT Food należą firmy Maspex, Raben, Kontakt.io i GeoPulse, jak również Uniwersytet Warszawski i Polska Akademia Nauk. Zagraniczni partnerzy to wiodące firmy branży spożywczej i dostawcy sprzętu oraz usług dla tej branży, najważniejsze europejskie uczelnie i instytuty badawcze. W spotkaniu biorą udział rektorzy wiodących europejskich uczelni, dyrektorzy zachodnich instytutów badawczych, prezesi największych firm branży spożywczej i dostawców produktów i usług dla tej branży.

Spotkanie jest ogromnym wyróżnieniem dla Uniwersytetu - uczelni udało się zdobyć silną pozycję w konsorcjum, doprowadzić do organizacji najważniejszego walnego zgromadzenia partnerów właśnie w Warszawie, zbudować też silne relacje projektowe z innymi partnerami, dzięki którym w kolejnym roku naukowcy z UW będą realizować w ramach EIT Food dalsze projekty badawcze.

8 września na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się z kolei dedykowane dla podmiotów spoza konsorcjum EIT Food spotkanie dotyczące programu EIT Food Regional Innovation Scheme (RIS), na którym będziemy gościć reprezentantów uczelni i instytutów badawczych z Europy Środkowo-Wschodniej, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Więcej informacji o uczestnictwie Uniwersytetu Warszawskiego w Projekcie znajduje się pod poniższym linkiem;

dodatkowe informacje o EIT Food można znaleźć na stronie https://www.eitfood.eu/

Konkurs Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podatkowi liderzy”, organizowanym przez Departament Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów.

Materiały dotyczące zmian na Uniwerytecie Warszawskim

Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury materiałów dotyczących zmian zachodzących w Uniwersytecie Warszawskim, które wynikają z przyjęcia przez Senat, w czerwcu tego roku, nowego Statutu uczelni.

Materiały i komentarze do nich, zamieszczane są na bieżąco, pod linkiem – tutaj.

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe, oferujemy praktyczne specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW jest dostępna pod linkiem - tutaj

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.