Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Federacja Rynku Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić studentów do wzięcia udziału w kolejnej, 13. edycji konkursu o Nagrodę im. Jerzego Kląskały. Nagroda ustanowiona przez PFRN jest uhonorowaniem najlepszej pracy magisterskiej z zakresu rynku nieruchomości napisanej i obronionej w bieżącym roku.

Polska Federacja Ryku Nieruchomości jest organizacją działającą na rzecz rozwoju polskiego rynku nieruchomości, za którego istotny element uważa działalność naukową oraz edukację.  Przyznawana Nagroda stanowi zarówno wyróżnienie dla autora jak i możliwość promocji ośrodka akademickiego, zarówno w środowisku osób zawodowo związanych z rynkiem nieruchomości jak i mediach. Mając na względzie dążenie do najwyższego poziomu profesjonalizmu w działalności podmiotów obsługujących rynek nieruchomości, stały rozwój i dokształcanie, PFRN przyznając Nagrodę daje jednocześnie autorowi, poprzez publikację i promocję, możliwość zaistnienia w szerokim gronie aktywnie działających podmiotów rynku nieruchomości.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej PFRN.

Regulamin konkursu.

Prośba o wzięcie udziału w ankiecie

Drodzy Studenci III roku studiów licencjackich i II roku studiów magisterskich,

zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie, której wyniki są dla naszego Wydziału i dla nas wszystkich, bardzo ważne. Prosimy o współpracę Studentów ostatnich lat naszych studiów.

Bezpłatne testy na koronawirusa dla pracowników i doktorantów UW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak rektorem Uniwersytetu Warszawskiego!

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci, Koledzy i Przyjaciele,

Rektorem Uniwersytetu Warszawskiego w kolejnej kadencji na lata 2020-2024, został prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania!

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Profesorowi wszelkiej pomyślności w pełnieniu tak ważnej misji, siły, wytrwałości i sukcesów w realizacji programu wyborczego, dla dobra naszej Uczelni i całej naszej uniwersyteckiej społeczności. Wszyscy czujemy wielką dumę z wyboru Profesora Alojzego Z. Nowaka, pierwszego w historii Uniwersytetu Warszawskiego rektora, wywodzącego się z Wydziału Zarządzania!

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP

uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w Konkursach o Nagrodę Prezesa NBP, dotyczących prac magisterskich, doktorskich i habilitacyjnych z zakresu nauk ekonomicznych. Celem konkursów jest zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 6 czerwca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 08.07.2020 o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr inż. Filipa Tużnika pt.: „Kształtowanie współpracy przedsiębiorstw z jednostkami naukowo-badawczymi”.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 07.07.2020 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Kamili Jowity Pietrzak pt.: „Konsekwencje różnic w strukturze płci zespołów zadaniowych - rekomendacje dla zarządzania zasobami ludzkimi”.

Dr Marzena Starnawska wybrana do Zarządu EURAM

Z radością informujemy, że dr Marzena Starnawska, została wybrana do Zarządu European Academy of Management, na kolejną kadencję obejmującą lata 2020-2023. Organizacja ta została założona w 2001 roku i zrzesza członków z ponad 60. krajów z Europy oraz spoza kontynentu. EURAM corocznie organizuje jedną z największych międzynarodowych konferencji naukowych, koncentrujących się wokół problematyki nauk o zarządzaniu.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 30 czerwca 2020 roku.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 1 lipca 2020 roku.

8 czerwca - debata Kandydatów na Rektora UW

w przedwyborczej kampanii na Rektora UW, 8 czerwca o godz. 14.00, odbędzie się spotkanie poświęcone administracji naszej Uczelni. Spotkanie online z udziałem prof. Alojzego Z. Nowaka, prof. Pawła Strzeleckiego i prof. Andrzeja Tarleckiego, będzie transmitowane na kanale YouTube UW oraz bezpośrednio przez stronę główną UW.

Zaproszenie na webinaria dotyczące ochrony konkurencji w czasach COVID-19

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinariach ASCOLA Central Europe Chapter oraz CARS WZ UW, poświęconych ochronie konkurencji w czasach COVID-19. Najbliższe, 10 czerwca będzie dotyczyć Republiki Czeskiej, kolejne zaś Polski (18.06), Słowacji (24.06) i Węgier (1.07). Szczegółowe informacje znajdują się z pod poniższym linkiem.