Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Federacja Rynku Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić studentów do wzięcia udziału w kolejnej, 13. edycji konkursu o Nagrodę im. Jerzego Kląskały. Nagroda ustanowiona przez PFRN jest uhonorowaniem najlepszej pracy magisterskiej z zakresu rynku nieruchomości napisanej i obronionej w bieżącym roku.

Polska Federacja Ryku Nieruchomości jest organizacją działającą na rzecz rozwoju polskiego rynku nieruchomości, za którego istotny element uważa działalność naukową oraz edukację.  Przyznawana Nagroda stanowi zarówno wyróżnienie dla autora jak i możliwość promocji ośrodka akademickiego, zarówno w środowisku osób zawodowo związanych z rynkiem nieruchomości jak i mediach. Mając na względzie dążenie do najwyższego poziomu profesjonalizmu w działalności podmiotów obsługujących rynek nieruchomości, stały rozwój i dokształcanie, PFRN przyznając Nagrodę daje jednocześnie autorowi, poprzez publikację i promocję, możliwość zaistnienia w szerokim gronie aktywnie działających podmiotów rynku nieruchomości.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej PFRN.

Regulamin konkursu.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.