Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Główny ciężar kształcenia na powyższych studiach będzie realizowany w ramach seminariów doktoranckich i zajęć rozwijających warsztat metodologiczny doktoranta.

Krok 1: WSTĘPNA AKCEPTACJA

Należy skontaktować się i zostać zaakceptowanym przez jednego z samodzielnych pracowników naukowych prowadzących jedno z 4 seminariów doktoranckich w języku angielskim ( lista poniżej) . Wybranemu Opiekunowi Naukowemu należy przedstawić CV i podać dwa nazwiska osób mogących rekomendować kandydata. W przypadku, gdy rekomendujący jest spoza Wydziału Zarządzania – proszę podać: kim rekomendujący jest, na jakiej podstawie może rekomendować ( promotor, wspólne badania, etc…), telefon, adres e-mail.

Doktoranci będą pracowali w czterech zespołach badawczych:

Udział w jednym z powyższych seminariów nie wyklucza, że rozprawa doktorska będzie pisana pod kierunkiem innego pracownika naukowego.

Osoby zainteresowane  podjęciem studiów, proszone są o jak najszybszy kontakt z jednym z profesorów wymienionych w grupach tematycznych lub z Kierownik Studiów Doktoranckich – Prof. dr hab. Grażyną Wieczorkowską-Wierzbińską.

Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 listopada 2017 r.

Kolejne kroki rekrutacji oraz rejestracja na studia, opisane zostały w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów dostępna jest pod poniższym linkiem.

Strona studiów doktoranckich w języku angielskim "Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji"

Serdecznie zapraszamy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zachęcamy absolwentów studiów magisterskich oraz doktoranckich do wzięcia udziału w konkursie, zorganizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.

V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania [12.10.2019]

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania pt.: „Wyzwania AI. Jak technologia zmieni zarządzanie: czy menedżerowie będą potrzebni?”, które odbędzie się 12 października br. o godz. 16.00.