I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

X. jubileuszowa edycja międzynarodowego rankingu Eduniversal odbyła się podczas konwencji w Dubaju, w dniach 8-12 listopada 2017 r.

Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe w 154 krajach.

W rankingu krajowym Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął pierwsze miejsce, utrzymując pozycję lidera, przyznaną w ubiegłorocznej klasyfikacji. W regionie Europy Wschodniej, uzyskując 307 punktów, Wydział Zarządzania UW zajął III pozycję ex aequo z St. Petersburg University Graduate School of Management oraz Zagreb School of Economics and Management.

Pierwsze miejsce w regionie zajął czeski University of Economics w Pradze – 341 wskazań dziekanów,  drugie miejsce ex aequo: węgierski Corvinus Business School oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu w Ljubljanie – po 330 rekomendacji.

Ranking Eduniversal po raz pierwszy dokonał oceny szkół biznesowych w 2008 roku. Jego celem jest zapewnienie studentom oraz otoczeniu biznesowemu uczelni, zestawienia szkół wyższych o międzynarodowych aspiracjach, kształcących kadrę menedżerską na najwyższym poziomie.

Ranking dotyczy uczelni w wyznaczonych dziewięciu strefach geograficznych. Jednocześnie są one notowane w ramach jednej z 5. kategorii, otrzymując tzw. Palmes of Excellence, na podstawie takich kryteriów jak: poziom umiędzynarodowienia, jakość nauczania, reputacja uczelni, członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach oraz liczba uznanych akredytacji. Istotnym elementem oceny jest wskazanie Rektorów i Dziekanów szkół wyższych, którzy odpowiadają na pytanie: Którą uczelnię poleciłbyś twoim studentom, jeżeli podejmowaliby studia w wybranym kraju.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego znajduje się w wąskiej grupie uczelni, którym przyznano 5 tzw. „Palmes of Excellence”. Jest to najwyższa kategoria rankingu, w której znajdują się najlepsze uczelnie biznesowe na świecie, mające globalny zasięg działania.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.eduniversal-ranking.com

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.