Spotkania informacyjne dotyczące legalizacji pobytu cudzoziemców [12 marca 2018]

Welcome Point UW wraz z Międzynarodową Organizacją ds. Migracji serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących zagadnień związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców na terenie Polski, które odbędą się 12 marca 2018 roku na Kampusie Głównym UW.

Spotkanie przeprowadzone w języku polskim rozpocznie się o godz. 13.30; spotkanie w języku angielskim o godz. 14.40.

Przedstawiciele Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji omówią podczas spotkań między innymi następujące zagadnienia:

• Różnice pomiędzy wizą studencką a zezwoleniem na pobyt czasowy w celu kształcenia się na studiach
  • Zezwolenie na pobyt stały w Polsce
  • Podjęcie stażu/praktyk podczas studiów
  • Podjęcie pracy podczas studiów i po studiach
  • Legalizacja pobytu na podstawie polskiego pochodzenia
  • Uprawnienia wynikające z posiadania Karty Polaka oraz polskiego pochodzenia

Informacja o dokładnym miejscu spotkań zostanie przesłana mailem do zarejestrowanych uczestników.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Aby dokonać rejestracji na spotkanie w języku angielskim, należy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem; formularz rejestracyjny na spotkanie w języku polskim znajduje się po tym linkiem. Rejestracja na spotkania potrwa do 9 marca br.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Welcome Point UW: welcome@uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów NCN na dofinansowanie projektów badawczych OPUS 16 oraz PRELUDIUM 16. Naukowcy Wydziału Zarządzania otrzymali dofinansowanie na realizację projektów badawczych, na łączną kwotę  642 835 zł.

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Organizacja zajęć w dniach 9-10 maja 2019 r

W związku z organizacją Regionalnych Juwenaliów Wydziału Zarządzania UW, 9 maja 2019 r. (czwartek), od godz. 12.00 do końca dnia, będą obowiązywały godziny dziekańskie dla wszystkich Studentów WZ UW.