Grant Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał grant z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na pokrycie kosztów kwalifikowanych akredytacji zagranicznych AACSB – Association to Advance Collegiate Schools of Business oraz EQUIS – European Quality Improvement System.

Grant został przyznany w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Akredytacje zagraniczne” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Grant przyznany Wydziałowi Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu ”Akredytacje zagraniczne” obejmuje finansowanie kosztów kwalifikowanych Wydziału bezpośrednio związanych z przeprowadzeniem procedury uzyskiwania zagranicznych akredytacji.

Początkiem okresu kwalifikowalności wydatków projektu jest 1 maja 2016 r. Okres realizacji projektu trwa do 31 grudnia 2020 r. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój III oś priorytetowa (Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju) Działanie 3.3 (Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego).

Wnioski o finansowanie akredytacji EQUIS oraz AACSB opracowane zostały przez zespół w składzie:

• dr hab. Igor Postuła
  • dr Waldemar Kozioł
  • mgr Agnieszka Łęgocka

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Organizacja pracy biur Wydziału Zarządzania

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, wszystkie biura i sekretariaty studiów Wydziału Zarządzania UW będą w dn. 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. nieczynne.