Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Allianz działa na rynku ubezpieczeń od 1890 roku, będąc jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 86 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70. krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy Allianz.

Allianz jest również jedną z pięciu największych światowych firm zarządzających aktywami – na koniec 2016 roku zarządzał aktywami o wartości ponad 1,9 mld euro.

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym w podejmowaniu inicjatyw, w którym oferowane są możliwości rozwoju. Tu promowana jest kultura współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań.

Obecnie Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, które w tym roku odbędą się w następujących Departamentach:

• IT
  • Audyt Wewnętrzny
  • Market Management - Wydział Zarządzania Ofertą Produktową
  • CRM i Sprzedaż Direct - Wydział Analiz Modelowania i Raportowania
  • Aktuariat
  • Marketing i PR
  • Księgowość i Raportowanie
  • Rozwój i Wsparcie Sprzedaży - Wydział Analiz Sprzedaży
  • Jakości i Optymalizacji Procesów
  • Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych
  • Taryfikacji

oraz:

• Sprzedaży i Obsługi Uczestników Funduszy – w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.
  • Finansów i Księgowości Inwestycyjnej – w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.

W ramach programu Praktyka z Perspektywą Allianz Polska oferuje:

• Płatne dwumiesięczne praktyki, pełne wyzwań z solidną dawką wiedzy
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia z kompetencji miękkich
  • Wsparcie zespołu i opiekuna praktyk
  • Realizację ciekawych zadań
  • Możliwość nauki w przyjaznej atmosferze

Aby dowiedzieć się więcej oraz posłuchać historii pracowników Allianz, którzy rozpoczynali współpracę z Allianz od Praktyki z Perspektywą, zapraszamy 20 kwietnia o godzinie 14.00, do sali C107, w siedzibie Wydziału Zarządzania UW.

Wszystkie oferty pracy i praktyk w Allianz dostępne są na stronie https://serwis.allianz.pl/kariera

Zapraszamy również do śledzenia profilu Allianz Polska na Linkedinie

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

Konsultacje indywidualne "Fundusze UE jako zewnętrzne źródło finansowania działalności gospodarczej" [27.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje, poświęcone możliwościom pozyskania środków unijnych, które odbędą się 27 listopada 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Kurs „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”, realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim w ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości.

Inauguracja programu Klasy Patronackie Wydziału Zarządzania

9 listopada 2018 r. odbyła się inauguracja programu "Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego" z udziałem Dziekana Wydziału Zarządzania, Prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

Rekrutacja do Programu MOST

31 października br. rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni roku ak. 2018/19 do programu MOST – ogólnokrajowego programu wymiany studenckiej.

Wykład "Culture, personality, and entrepreneurship"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW zaprasza na wykład gościnny Profesora Michaela Minkova z Varna University of Management w Bułgarii pt "Culture, personality, and entrepreneurship". Wykład odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 16:30-17:30.

FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, objętej honorowym patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja: Strategie Elektromobilności dla Samorządów; 13 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji, która pozwoli na zapoznanie się z warunkami pozyskania wsparcia na stworzenie Strategii Elektromobilności dla Samorządów, zasadami przygotowania Strategii dostosowanej do lokalnych warunków, obowiązkami wynikającymi z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, możliwościami łączenia elektromobilności z mobilnością współdzieloną i smart city.