Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską, doktorską oraz habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania studentów, absolwentów i pracowników naukowych tematyką makroekonomii i finansów, a w szczególności polityką pieniężną i rynkami finansowymi.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2018 r.

Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie Narodowego Banku Polskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Prośba o wzięcie udziału w ankiecie

Drodzy Studenci III roku studiów licencjackich i II roku studiów magisterskich,

zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie, której wyniki są dla naszego Wydziału i dla nas wszystkich, bardzo ważne. Prosimy o współpracę Studentów ostatnich lat naszych studiów.

Bezpłatne testy na koronawirusa dla pracowników i doktorantów UW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak rektorem Uniwersytetu Warszawskiego!

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci, Koledzy i Przyjaciele,

Rektorem Uniwersytetu Warszawskiego w kolejnej kadencji na lata 2020-2024, został prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania!

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Profesorowi wszelkiej pomyślności w pełnieniu tak ważnej misji, siły, wytrwałości i sukcesów w realizacji programu wyborczego, dla dobra naszej Uczelni i całej naszej uniwersyteckiej społeczności. Wszyscy czujemy wielką dumę z wyboru Profesora Alojzego Z. Nowaka, pierwszego w historii Uniwersytetu Warszawskiego rektora, wywodzącego się z Wydziału Zarządzania!

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP

uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w Konkursach o Nagrodę Prezesa NBP, dotyczących prac magisterskich, doktorskich i habilitacyjnych z zakresu nauk ekonomicznych. Celem konkursów jest zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 6 czerwca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 08.07.2020 o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr inż. Filipa Tużnika pt.: „Kształtowanie współpracy przedsiębiorstw z jednostkami naukowo-badawczymi”.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 07.07.2020 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Kamili Jowity Pietrzak pt.: „Konsekwencje różnic w strukturze płci zespołów zadaniowych - rekomendacje dla zarządzania zasobami ludzkimi”.

Dr Marzena Starnawska wybrana do Zarządu EURAM

Z radością informujemy, że dr Marzena Starnawska, została wybrana do Zarządu European Academy of Management, na kolejną kadencję obejmującą lata 2020-2023. Organizacja ta została założona w 2001 roku i zrzesza członków z ponad 60. krajów z Europy oraz spoza kontynentu. EURAM corocznie organizuje jedną z największych międzynarodowych konferencji naukowych, koncentrujących się wokół problematyki nauk o zarządzaniu.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 30 czerwca 2020 roku.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 1 lipca 2020 roku.

8 czerwca - debata Kandydatów na Rektora UW

w przedwyborczej kampanii na Rektora UW, 8 czerwca o godz. 14.00, odbędzie się spotkanie poświęcone administracji naszej Uczelni. Spotkanie online z udziałem prof. Alojzego Z. Nowaka, prof. Pawła Strzeleckiego i prof. Andrzeja Tarleckiego, będzie transmitowane na kanale YouTube UW oraz bezpośrednio przez stronę główną UW.

Zaproszenie na webinaria dotyczące ochrony konkurencji w czasach COVID-19

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinariach ASCOLA Central Europe Chapter oraz CARS WZ UW, poświęconych ochronie konkurencji w czasach COVID-19. Najbliższe, 10 czerwca będzie dotyczyć Republiki Czeskiej, kolejne zaś Polski (18.06), Słowacji (24.06) i Węgier (1.07). Szczegółowe informacje znajdują się z pod poniższym linkiem.