Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Działanie było wspierane przez Komisję Europejską - Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) w ramach projektu "x-KIC RIS project", finansowanego na zasadach programu Horyzont 2020. Mentorami w trakcie warsztatów byli reprezentanci EIT Food, EIT Health, EIT Raw Materials, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Uczestnicy warsztatów przygotowywali prezentacje dla inwestorów i biznesplany, które będą poddane ocenom w międzynarodowym konkursie finansowanym przez EIT i wspierane przez dedykowanych mentorów, pomagających w doskonaleniu modelu biznesowego i koncepcji sprzedaży nowych produktów i usług.

Uniwersytet Warszawski jest partnerem EIT Food i Climate KIC, wspólnot wiedzy i innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Wydział Zarządzania uczestniczy obecnie w realizacji 9 projektów EIT Food, dotyczących wspierania innowacyjności, rozwoju firm startup, doskonalenia polityki innowacyjnej w krajach regionu i badań konsumenckich pozwalających na pogłębienie zaufania konsumentów do żywności.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 25 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Zyznar-Soczewicy pt.: "Czynniki warunkujące realizację projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Szkoła Letnia "Język rosyjski do celów naukowych"

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej "Język rosyjski do celów naukowych", organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 27 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kubów pt.: "Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w branży sportowej na przykładzie działalności organizatorów sportu".

Projekt PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "PROspołeczni - letniej akademii przedsiębiorczości społecznej", organizowanym przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu oraz Inkubator UW.