Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są:

• prestiż programu - oceniany na podstawie opinii firm rekrutujących pracowników oraz posiadanych przez instytucję Palm Doskonałości Eduniversal
  • wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów - dane są weryfikowane przez Kapitułę, a płace są przyrównywane do średnich zarobków w kraju uczelni
  • oraz satysfakcja studentów, która jest wyznaczana na podstawie ankiet otrzymanych przez studentów  i absolwentów programu

Dodatkowe punkty uczelnie otrzymują za odestek zagranicznych studentów, studiujących dany kierunek, zagraniczne doświadczenie zawodowe studentów oraz ofertę e-learningową uczelni.

Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 50 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 26 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 22 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business and Digital Marketing’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 4 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence and Strategy’

Pełny opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2018.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW, składam Państwu życzenia wesołych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, zdrowia, radości i wiosennego optymizmu!

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak

Dziekan Wydziału Zarządzania UW

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.

Dni Biznesu [9-11 kwietnia 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu na Wydziale Zarządzania UW, organizowanych przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW.

Zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne [15.04.2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 15.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania. Od godz. 15.00 do 17.30 obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.