Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt.: „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?”, podczas którego pan Cyprian Iwuć, absolwent Wydziału Zarządzania opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego; w tym m.in.

• o sposobach dotarcia do odbiorców poprzez Internet;
  • o skutecznym doborze kanału sprzedaży online, umożliwiającym szybką reakcję na zachowania konsumentów;
  • oraz o możliwościach efektywnego śledzenia  sprzedaży w Internecie.

Spotkanie odbędzie się we czwartek, 13 grudnia 2018 r. o godz. 18.00; w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

CYPRIAN IWUĆ - jest twórcą sushi skarpetek, doświadczonym w prowadzeniu biznesu w Internecie.  Do sprzedaży swoich produktów wykorzystuje m.in. platformę Amazon, a jego produkty są sprzedawane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Więcej informacji o spotkaniu znajduje się na fanpage’u  Koła Naukowego Przedsiębiorczości WZ UW.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Serdecznie zapraszamy!

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

Dnia 06.07.2022 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Gaczyńskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Cele Zrównoważonego Rozwoju a polski sektor naftowy. Scenariusze i dynamika zmian.

Dnia 30.06.2022 r. o godz. 15:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgra Mansoura Esmaeil Zaei. Tytuł rozprawy: Immigrant Entrepreneurship: Indian Immigrant Entrepreneurs in Poland.

28.06.2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Zbyrowskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Czynniki warunkujące rozwój kooperatyw spożywczych w Polsce.

EFMD Global
EQUIS1