Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Tuż przed wylotem na Uniwersjadę, w wydarzeniu wzięli udział studenccy sportowcy - członkowie Akademickiej Reprezentacji Polski, członkowie sztabu szkoleniowego – trenerzy i fizjoterapeuci, serwisanci oraz członkowie sztabu organizacyjnego.

Uroczystość uświetnili:

• Minister Sportu i Turystyki, pan Witold Bańka
  • Prezes Akademickiego Związku Sportowego, Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak
  • Wiceprezes Grupy Lotos, pan Jarosław Wittstock - przedstawiciel oficjalnego sponsora reprezentacji
  • Dyrektor Generalny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Anna Budzanowska
  • Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pan Andrzej Kraśnicki
  • Rektorzy uczelni, w których studiują sportowcy
  • oraz przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego, polskich związków sportowych, a  także władz lokalnych.

Zimowa Uniwersjada jest największym o tej porze roku, sportowym, akademickim wydarzeniem na świecie. Podczas 11. dni zmagań, ponad 2,5 tys. uczestników pochodzących z 50 krajów, walczy o medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Zawody są transmitowane do ponad 100. krajów, osiągając blisko 300-milionową widownię.

Naszym sportowcom życzymy wielu medali i jak najlepszych wyników!

Trzymajmy za nich kciuki!

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Konkurs "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 2 adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [25-26.11.2019]

Wydział Zarządzania UW wraz z partnerami zapraszają do udziału w 48. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 25-26 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Listy gratulacyjne z okazji uroczystej Graduacji Absolwentów

12 lipca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu warszawskiego, odbyła się uroczysta Graduacja Absolwentów studiów magisterskich, licencjackich i podyplomowych.

Listy gratulacyjne odebrało blisko czterystu Absolwentów, którzy prace dyplomowe obronili w roku akademickim 2018/2019.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych.

Profesor Justin Yifu Lin na otwarciu Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną

W dniach 19-21 czerwca 2019 r.,  gościł w Polsce  Profesor Justin Yifu Lin, z udziałem którego otwarto na Wydziale Zarządzania UW, Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2019

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2019. Kierunek Zarządzanie uznany za najlepszy w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na 3 miejscu w kraju.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu statystyki, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.

Graduacja Absolwentów WZ UW [12 lipca 2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 12 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej WZ UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.