Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Tuż przed wylotem na Uniwersjadę, w wydarzeniu wzięli udział studenccy sportowcy - członkowie Akademickiej Reprezentacji Polski, członkowie sztabu szkoleniowego – trenerzy i fizjoterapeuci, serwisanci oraz członkowie sztabu organizacyjnego.

Uroczystość uświetnili:

• Minister Sportu i Turystyki, pan Witold Bańka
  • Prezes Akademickiego Związku Sportowego, Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak
  • Wiceprezes Grupy Lotos, pan Jarosław Wittstock - przedstawiciel oficjalnego sponsora reprezentacji
  • Dyrektor Generalny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Anna Budzanowska
  • Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pan Andrzej Kraśnicki
  • Rektorzy uczelni, w których studiują sportowcy
  • oraz przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego, polskich związków sportowych, a  także władz lokalnych.

Zimowa Uniwersjada jest największym o tej porze roku, sportowym, akademickim wydarzeniem na świecie. Podczas 11. dni zmagań, ponad 2,5 tys. uczestników pochodzących z 50 krajów, walczy o medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Zawody są transmitowane do ponad 100. krajów, osiągając blisko 300-milionową widownię.

Naszym sportowcom życzymy wielu medali i jak najlepszych wyników!

Trzymajmy za nich kciuki!

V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania [12.10.2019]

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania pt.: „Wyzwania AI. Jak technologia zmieni zarządzanie: czy menedżerowie będą potrzebni?”, które odbędzie się 12 października br. o godz. 16.00.

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zachęcamy absolwentów studiów magisterskich oraz doktoranckich do wzięcia udziału w konkursie, zorganizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.

Sekcja Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników Wydziału do udziału w rozgrywkach Sekcji Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.