Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Tuż przed wylotem na Uniwersjadę, w wydarzeniu wzięli udział studenccy sportowcy - członkowie Akademickiej Reprezentacji Polski, członkowie sztabu szkoleniowego – trenerzy i fizjoterapeuci, serwisanci oraz członkowie sztabu organizacyjnego.

Uroczystość uświetnili:

• Minister Sportu i Turystyki, pan Witold Bańka
  • Prezes Akademickiego Związku Sportowego, Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak
  • Wiceprezes Grupy Lotos, pan Jarosław Wittstock - przedstawiciel oficjalnego sponsora reprezentacji
  • Dyrektor Generalny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Anna Budzanowska
  • Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pan Andrzej Kraśnicki
  • Rektorzy uczelni, w których studiują sportowcy
  • oraz przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego, polskich związków sportowych, a  także władz lokalnych.

Zimowa Uniwersjada jest największym o tej porze roku, sportowym, akademickim wydarzeniem na świecie. Podczas 11. dni zmagań, ponad 2,5 tys. uczestników pochodzących z 50 krajów, walczy o medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Zawody są transmitowane do ponad 100. krajów, osiągając blisko 300-milionową widownię.

Naszym sportowcom życzymy wielu medali i jak najlepszych wyników!

Trzymajmy za nich kciuki!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 27 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia 2019 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2019, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Uchwała Rady Wydziału WZ UW w sprawie zmian Statutu UW

W dniu wczorajszym Rada Wydziału Zarządzania UW podjęła uchwałę w sprawie zmian Statutu UW. Tekst uchwały znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj. Jako że sprawa jest ważna, ewentualne uwagi dotyczące zmian Statutu UW prosimy zgłaszać, zgodnie z sugestią Jego Magnificencji Rektora UW, za pośrednictwem strony internetowej, do której prowadzi ten link. Termin zgłaszania uwag mija dzisiaj - 25.04.2019 r. o północy.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.