Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety we współpracy z Grupą Santander przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Do udziału w projekcie mogą aplikować studenci wszystkich uczelni na świecie, które biorą udział w programie Santander Universidades – także studenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Studentom, którzy pomyślnie przejdą globalny proces rekrutacji, Santander Bank Polska udzieli dodatkowego wsparcia finansowego na pokrycie kosztów transportu i wizy do Stanów Zjednoczonych.

Santander-Yale International Experience Summer Program to pięciotygodniowy kurs na Yale University, który odbywa się między czerwcem a sierpniem. Stypendium pozwalające na udział w tym programie ma szansę zdobyć 12 studentów z całego świata. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 100 warsztatów tematycznych. Szczegółowe informacje, terminy i kryteria naboru prowadzonego przez Yale University znajdują się na platformie Santander Grants-YALE

Summer Workshop-Social Innovation and Financial Inclusion in the Digital Age,  oferuje 24 studentom multidyscyplinarne warsztaty dotyczące tematyki społecznego i ekonomicznego wykluczenia. Program realizowany będzie na kampusie Georgetown University i potrwa 2 tygodnie. Szczegółowe informacje, terminy i kryteria naboru prowadzonego przez Georgetown University znajdują się na platformie Santander Grants- GEORGETOWN

Do udziału w wyżej wymienionych programach można zgłaszać się w następujących terminach:

• Yale - aplikacje do 18 kwietnia 2019 godzina 23:59
  • Georgetown - aplikacje do 19 marca 2019 godzina 23.59

Pytania dotyczące programu można również kierować na adres mailowy: santander.universidades@santander.pl

Konkurs Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podatkowi liderzy”, organizowanym przez Departament Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów.

Materiały dotyczące zmian na Uniwerytecie Warszawskim

Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury materiałów dotyczących zmian zachodzących w Uniwersytecie Warszawskim, które wynikają z przyjęcia przez Senat, w czerwcu tego roku, nowego Statutu uczelni.

Materiały i komentarze do nich, zamieszczane są na bieżąco, pod linkiem – tutaj.

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe, oferujemy praktyczne specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW jest dostępna pod linkiem - tutaj

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.