Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarzadzania UW [15.06.2019]

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zwołuje Walny Zjazd, który odbędzie się w 15 czerwca 2019 r. o godz. 15.30 w siedzibie Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenia przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, sala B205.

Po Walnym Zjeździe Absolwentów WZ UW, Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania, które odbędzie się o godz.16.30 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.  Tematem spotkania będzie "Sztuka inwestowania w sztukę".

• godz. 16.30 – Otwarcie, prof. dr Sławomir Magala oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW i WZ UW
  • godz. 16.40 – Panel

Prowadzące:

• Weronika Szwarc-Bronikowska (Prezes i Partner w Media People) - absolwentka UW
  • Agnieszka Szumielewicz (Prezes i Właścicielka Brand Republic) - absolwentka UW

Uczestnicy panelu:

• Agnieszka Rayzacher (Dyrektor Galeria Lokal30)
  • Marta Kołakowska (Właściciel Galeria Leto)
  • dr Aleksandra Auleytner (Partner, Kancelaria DZP – współtwórca studiów podyplomowych Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki)

Debata panelowa obejmować będzie, między innymi, następujące wątki:

• Inwestowanie w sztukę jest sztuką i nie jest sztuką magiczną
  • Inwestowania w sztukę da się nauczyć
  • Da się przewidzieć zysk z inwestycji w sztukę
  • Mądre inwestowanie w sztukę zawsze się opłaca i jest przyjemne
  • Warto wykorzystywać dźwignie finansowe przy inwestowaniu w sztukę

Po panelu, ok. godz. 18:00 odbędzie się spotkanie networkingowe.

Spotkanie odbywa się przy wsparciu Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod adresem centrumwz@uw.edu.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

EFMD Global
EQUIS1