Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarzadzania UW [15.06.2019]

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zwołuje Walny Zjazd, który odbędzie się w 15 czerwca 2019 r. o godz. 15.30 w siedzibie Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenia przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, sala B205.

Po Walnym Zjeździe Absolwentów WZ UW, Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania, które odbędzie się o godz.16.30 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.  Tematem spotkania będzie "Sztuka inwestowania w sztukę".

• godz. 16.30 – Otwarcie, prof. dr Sławomir Magala oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW i WZ UW
  • godz. 16.40 – Panel

Prowadzące:

• Weronika Szwarc-Bronikowska (Prezes i Partner w Media People) - absolwentka UW
  • Agnieszka Szumielewicz (Prezes i Właścicielka Brand Republic) - absolwentka UW

Uczestnicy panelu:

• Agnieszka Rayzacher (Dyrektor Galeria Lokal30)
  • Marta Kołakowska (Właściciel Galeria Leto)
  • dr Aleksandra Auleytner (Partner, Kancelaria DZP – współtwórca studiów podyplomowych Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki)

Debata panelowa obejmować będzie, między innymi, następujące wątki:

• Inwestowanie w sztukę jest sztuką i nie jest sztuką magiczną
  • Inwestowania w sztukę da się nauczyć
  • Da się przewidzieć zysk z inwestycji w sztukę
  • Mądre inwestowanie w sztukę zawsze się opłaca i jest przyjemne
  • Warto wykorzystywać dźwignie finansowe przy inwestowaniu w sztukę

Po panelu, ok. godz. 18:00 odbędzie się spotkanie networkingowe.

Spotkanie odbywa się przy wsparciu Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod adresem centrumwz@uw.edu.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2019

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2019. Kierunek Zarządzanie uznany za najlepszy w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na 3 miejscu w kraju.

Graduacja Absolwentów WZ UW [12 lipca 2019]- przyjmujemy zgłoszenia

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 12 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej WZ UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu statystyki, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 24.06.2019 r. o godz. 11.00 w sali B 205 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Doroty Matulki - Kacprzak pt.: “Wpływ turystyki medycznej na dostępność i jakość opieki zdrowotnej w Polsce“.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 19.06.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Iwony Karpińskiej-Królikowskiej pt.: “Uwarunkowania mediacji jako metody rozwiązywania konfliktów międzyorganizacyjnych”.

Panel Ekspercki "Prawne uwarunkowania działalności gospodarczej” [05.06.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Prawne uwarunkowania działalności gospodarczej”, który odbędzie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 12.00, w sali C105 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 11.06.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr.  Muhammada Kamrana pt.: “Spiritual Dimensions in Vocational Training of Information and Communication Technology Professionals”.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2019, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Sustainable Development SD Polish Roadshow #5 [3 czerwca 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #5, która odbędzie się 3 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.