Listy gratulacyjne z okazji uroczystej Graduacji Absolwentów

12 lipca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu warszawskiego, odbyła się uroczysta Graduacja Absolwentów studiów magisterskich, licencjackich i podyplomowych.

Listy gratulacyjne odebrało blisko czterystu Absolwentów, którzy prace dyplomowe obronili w roku akademickim 2018/2019. Łącznie w uroczystości wzięło udział ponad 1100 osób, w tym JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Rektorzy innych polskich uczelni, byli Rektorzy Uniwersytetu Warszawskiego, członkowie Senatu UW, obecni i byli Dziekani innych wydziałów UW, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, pracownicy administracji oraz wykładowcy naszej Uczelni,  a także liczni przedstawiciele współpracujących z uczelnią instytucji. Absolwentom towarzyszyły również zaproszone na tę uroczystość, rodziny oraz przyjaciele.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, Pana prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka, skierowane zostały liczne listy gratulacyjne, które publikujemy poniżej.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2019

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2019, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do projektu stypendialnego Santander IE-Digital DNA Digital Skills , w ramach którego zostaną przeprowadzone 2 kursy: "Nowe Technologie w Innowacji" oraz "Data Science i Wizualizacja w Biznesie".

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2019 [13.09.2019]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w 4. edycji międzynarodowej konferencji Payments Drift Forum 2019, organizowanej pod patronatem Komisji Europejskiej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych.

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Konkurs "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [25-26.11.2019]

Wydział Zarządzania UW wraz z partnerami zapraszają do udziału w 48. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 25-26 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 2 adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych.