Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do kolejnego  już projektu stypendialnego. Kandydaci mogą aplikować do programu na stronie internetowej  do 30 września 2019 r.

W ramach programu Digital Skills 100 osób z Argentyny, Brazylii, Chile, Chin, Hiszpanii, Kolumbii, Meksyku, Niemiec, Peru, Polski, Portugalii, Puerto Rico, Stanów Zjednoczonych, Urugwaju oraz Wielkiej Brytanii, otrzyma Stypendium Santander IE - Digital DNA.

Szkolenia prowadzone on-line będą w języku angielskim i hiszpańskim przez profesorów IE School of Human Sciences and Technology, jednej ze szkół hiszpańskiego IE University. Program jest przeznaczony dla studentów ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplom nie wcześniej niż w 2014 roku.

Stypendyści wezmą udział w dwóch pięciotygodniowych kursach Hiops (High Impact Online Programs). Pierwszy z nich, Nowe Technologie w Innowacji, ma na celu wskazanie ścieżki rozwoju technologicznego z punktu widzenia firm oraz tego, jak firmy wykorzystują technologie do tworzenia przewagi konkurencyjnej.

Drugi kurs, Data Science i Wizualizacja w Biznesie, to przede wszystkim zajęcia praktyczne w ramach rozwoju kompetencji pracy z danymi i ich wizualizacji oraz wykorzystania data science w rozwoju przedsiębiorstwa.

Ponadto, 30 stypendystów weźmie udział w procesie rekrutacji na praktyki zawodowe w międzynarodowej siedzibie banku Santander w Hiszpanii.

Dodatkowo, tysiąc finalistów programu Santander IE - Digital DNA, którzy ostatecznie nie zakwalifikują się do programu, a chcieliby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości, będzie mogło wziąć udział w programie szkoleniowym MOOC "Intelligence Tools for Digital Age" prowadzonym przez IE University.

Serdecznie zapraszamy!

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2020

Szanowni Państwo, z radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym rankingu kierunków studiów miesięcznika „Perspektywy”. W grupie „Zarządzanie”, studia naszego Wydziału zostały uznane za najlepsze w Polsce z wynikiem 100 pkt.

Kierunek "Zarządzanie" został uwzględniony w ramach kierunków ekonomicznych.

XII edycja Konkursu Innowator Mazowsza 2020

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Innowator Mazowsza, przy którym jednym z partnerów Urzędu Marszałkowskiego jest Wydział Zarządzania UW. Głównym celem konkursu jest wyłonienie talentów w dziedzinie nauki i przedsiębiorczości oraz promowanie proinnowacyjnych postaw w regionie. Doceniane są w nim firmy, które wytworzyły nowe, innowacyjne produkty, usługi, technologie lub innowacje organizacyjne oraz naukowcy, których prace doktorskie są istotne dla rozwoju nauki.

Rekrutacja studentów do Programu MOST

Uprzejmie informujemy, że studenci zainteresowani podjęciem studiów w innej uczelni, w ramach programu MOST, mogą skorzystać z oferty dydaktycznej wielu szkół wyższych. Program MOST to najefektywniej działający polski program mobilności studenckiej, prowadzony od ponad piętnastu lat.

Dziekan Wydziału Zarządzania UW na kadencję 2020-2024

uprzejmie informujemy, że w wyniku wyborów, Dziekanem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję obejmującą lata 2020 – 2024, został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz

Nowo wybrany Dziekan swoją  funkcję obejmie 1 września 2020 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21.09.2020 o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w języku angielskim w trybie zdalnym mgr Anny Bianchi pt.: "The Influence of Marketing Communication in Social Media on Electronic Word-of-Mouth".

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21.09.2020 o godz. 9:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Andranika Muradyana pt.: "Procedura oceny atrakcyjności rynków zagranicznych dla sektora bankowego na przykładzie wybranych krajów byłego ZSRR".

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty w grancie OPUS18 UMO-2019/35/B/HS4/02471 pt.: „Determinanty wpływu polityki makroostrożnościowej na wyniki działalności banków w Europejskim Obszarze Gospodarczym”.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania