Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 19.09.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Malesy pt.: "Konsumpcja i zachowania rynkowe młodych nabywców na rynku materiałów budowlanych w Polsce."

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr. hab. Tomasza Zalegi, prof. ucz.

Recenzenci:

• prof. dr hab. Henryk Mruk ,  Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu [recenzja]
  • dr hab. Agata Niemczyk, prof. ucz.,  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Wydział Zarządzania [recenzja]
  • Autoreferat

Z pracą doktorską oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2019

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2019, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia rozpoczynające się w październiku 2019 r.

uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja w II turze na studia: stacjonarne II stopnia, niestacjonarne I i II stopnia oraz na wszystkie kierunki studiów podyplomowych.

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2019 [13.09.2019]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w 4. edycji międzynarodowej konferencji Payments Drift Forum 2019, organizowanej pod patronatem Komisji Europejskiej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20.09.2019 r. o godz. 14.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Kłobukowskiego pt.: "Zasobowe uwarunkowania przedsiębiorczości w gminach".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 17.09.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Wojciecha Karczewskiego pt.: "Predyspozycje do wykonywania pracy wysoko zrutynizowanej – rekomendacje dla zarządzania zasobami ludzkimi."

Posiedzenie Komitetu Standardów Rachunkowości

10 września 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się posiedzenie Komitetu Standardów Rachunkowości. Komitet działa przy Ministrze Finansów

Wspomnienie o doc. dr. Januszu Fiszerze

2 września 2019 r. zmarł nasz wieloletni pracownik, wybitny prawnik,  doc. dr Janusz Fiszer.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych.

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do projektu stypendialnego Santander IE-Digital DNA Digital Skills , w ramach którego zostaną przeprowadzone 2 kursy: "Nowe Technologie w Innowacji" oraz "Data Science i Wizualizacja w Biznesie".