Konferencja: "Nowy Ład - szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców"

Europa i Polska przygotowują się do wdrożenia gigantycznego planu finansowego „New Deal/Nowy Ład”, który ma mieć na celu wyprowadzenie gospodarki z kryzysu COVID-19. Bezprecedensowe środki mają być przeznaczone w szczególności na rozwój nowych technologii, IT, AI, robotyzację usług i produkcji, jak również branżę medyczną, farmaceutyczną, biotechnologiczną, produkcyjną, outsourcingową.

Prawo krajowe będzie musiało być zreformowane m.in. w zakresie kwestii kosztów pracy, współpracy ludzi i robotów, zatrudniania cudzoziemskich specjalistów z całego świata, pełnej cyfryzacji pracodawców, przepisów RODO, ZUS i prawa podatkowego.

W jaki sposób polscy pracodawcy powinni przygotować się do tej wielkiej rewolucji?

Na to pytanie będziemy chcieli odpowiedzieć na konferencji "Nowy Ład – szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców", organizowanej 27 maja 2021 przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz kancelarię C&C Chakowski & Ciszek, pod patronatem honorowym Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja jest bezpłatna i w całości dostępna w formule online. Zapraszamy do zapoznania się z programem wystąpień i szczegółami dotyczącymi rejestracji: www.newdeal.com.pl

EIT Food Seedbed 2022. Weź udział w programie wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej

Zachęcamy do udziału w programie wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej, EIT Food Seedbed 2022, za którego realizację w Europie Śr-Wsch odpowiada Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania. Program wspiera merytorycznie i finansowo (nawet do 6.000€) osoby z dobrymi pomysłami.

Zapraszamy na XIV Spotkanie Absolwentów

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania serdecznie zapraszamy na XIV Spotkanie Absolwentów pt. "Czy warto studiować, co warto studiować, a może chodzi o coś zupełnie innego?".

Rusza II edycja projektu Zarządzania Finansami Osobistymi. Rekrutacja szkół trwa

Wydział Zarządzania UW uzyskał dofinansowanie w konkursie organizowanym przez NBP na organizację projektu z zakresu edukacji ekonomicznej dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Rekrutacja chętnych szkół trwa do wyczerpania miejsc.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Rekrutacji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w  Sekcji Informacji i Rekrutacji. Termin składania aplikacji upływa 15 lutego 2022 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Weź udział w badaniu: "Czynniki wpływające na model użytkowania infrastruktury teleinformatycznej w organizacji"

Zachęcamy do wypełnienia ankiet doktoranta Patryka Krajewskiego pod kierunkiem prof. dr hab. Witolda Chmielarza do badania prowadzonego do rozprawy doktorskiej pt.: "Czynniki wpływające na model użytkowania infrastruktury teleinformatycznej w organizacji".

Rusza II edycja projektu edukacyjnego „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP"

Rusza druga edycja projektu „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP" realizowana przez WZ UW oraz NBP.

Public Financial Management in the EU. Nowa książka prof. Marty Postuły

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Marta Postuła wydała książkę pt. "Public Financial Management in the European Union: Public Finance and Global Crises". Praca oferuje dogłębną i unikatową analizę funkcjonowania instytucji Unii Europejskiej na tle krajowych podmiotów państw członkowskich UE. Gratulujemy i polecamy!

Kolejne seminaria z cyklu Digital Europe Economic Seminars

W styczniu uczestnicy przyjrzą się rynkowi car-sharing (na przykładzie platformy BlaBlaCar) oraz działaniom aktywistów w przestrzeni internetowej podczas prezydentury Donalda Trumpa. Zastanowią się również, jak badać efektywność pracy sądów z użyciem narzędzi data science.

Europejski Monitor Przedsiębiorstw Społecznych – zapraszamy do udziału!

Dobiega końca kolejna edycja Europejskiego Monitora Przedsiębiorstw Społecznych (ESEM). W tym roku badaniem objęto aż 21 krajów, po raz pierwszy Polskę. Do udziału w trwającym do końca stycznia 2022 roku sondażu zapraszamy firmy i organizacje określające się mianem przedsiębiorstw społecznych. Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest oficjalnym partnerem naukowym projektu w Polsce.

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dnia 20.01.2022 o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Doroty Hatowskiej-Życkiej. Tytuł rozprawy: "Wspomaganie realizacji strategii przez system zarządzania wiedzą w małych i średnich przedsiębiorstwach".

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Informujemy, że obrona publicznej rozprawy doktorskiej mgr. Krystiana Chorbińskiego pt. "Warunki doskonalenia kompetencji przywódczych kierowników liniowych w polskich służbach policyjnych" ze względów formalnych nie odbędzie się w dniu 11.01.2022. Kolejny termin będzie podany najszybciej jak to będzie możliwe.

Życzenia świąteczne WZ UW

Całej społeczności WZ UW składamy najlepsze życzenia! Przede wszystkim zdrowia i powrotu do nauczania w murach Wydziału Zarządzania!

EFMD Global
EQUIS1