PL EN RU

Odwiedź WZ UW w dzień otwarty online!

Zapraszamy na dzień otwarty online WZ UW 31 marca 2022 r. o godz. 17:00. W trakcie tego wydarzenia można bliżej poznać Wydział i ludzi z nim związanych, zapoznać się ze specyfiką kierunków, które bierzecie pod uwagę, a także poznać zasady rekrutacji. Na tę okazję zaprosiliśmy także profesjonalną doradczynię kariery oraz naszego absolwenta, by pomogli Wam w procesie planowania kariery.

 

Tramsmisję z wydarzenia na żywo możecie oglądać na naszym kanale YouTube.

 

Program Dnia Otwartego WZ UW, 31 marca 2022, od godz. 17:00:

 • 17:00 – Otwarcie wydarzenia przez Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia – dr hab. Monikę Skorek
 • 17:10 – wystąpienie dr hab., prof. ucz. Małgorzaty Olszak, Kierownika studiów na kierunku: Zarządzanie Finansami i Rachunkowość
 • 17:15 – wystąpienie dr Agnieszki Wiśniewskiej, Kierownika studiów na kierunku Zarządzanie oraz międzynarodowych studiów anglojęzycznych Master in Food Systems
 • 17:20 - wystąpienie dr hab., prof. ucz. Katarzyny Dziewanowskiej, Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej i Kierownik studiów International Business Program (IBP) oraz Global MBA
 • 17:25 – wystąpienie mgr Marty Banasiak, Kierownika ds. rekrutacji
 • 17:40 – wystąpienie dr Anny Kuźmińskiej i Małgorzaty Golis (studentki III roku Zarządzania) o praktykach studenckich
 • 17:50 – wystąpienie doradcy kariery Marty Prokopek-Pyśk pt. Czym się kierować, wybierając studia? Doradczyni opowie m.in. jak nie dać się przytłoczyć ogromem możliwości, co może pomóc w podjęciu dobrej decyzji, a także jak oddzielić oczekiwania innych a swoich potrzeb
 • 18:00 - wystąpienie absolwenta WZ UW Michała Spoczyńskiego, Dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju, P4 Sp. zo.o. (Play) i Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania UW
 • 18:15 - prezentacja Samorządu Studentów przez Przewodniczącego - Mikołaja Drobka

 

Po wszystkich wystąpieniach zapraszamy do zoom roomów na sesje Q&A (potrwają do godz. 19:00) - linki podamy niebawem

 

 • Q&A o kierunku Zarządzanie z dr Agnieszką Wiśniewską

link do spotkania

 

Meeting ID: 879 2840 6803

Password: wzuw

 

 • Q&A o kierunku Zarządzanie Finansami i Rachunkowość z dr hab., prof. ucz. Małgorzatą Olszak

link do spotkania


Meeting ID: 869 3866 1956
Password: 133785

 

 • Q&A o wymianie w ramach Erasmus+, IBP i Global MBA z prof. ucz. dr hab. Katarzyną Dziewanowską

link do spotkania

Meeting ID: 813 6848 4551

Password: wzuw

 

 • Q&A o zasadach rekrutacji z mgr Martą Banasiak

link do spotkania

 

Identyfikator spotkania: 820 9515 5545

Kod dostępu: 072005

 

 • Q&A o programie Master in Food Systems z dr Agnieszką Wiśniewską i Katarzyną Kosowską

 

link do spotkania

Identyfikator spotkania: 860 8578 3248
Kod dostępu: wzuw2022

 

 • Q&A o praktykach studenckich z dr Anną Kuźmińskiej i Małgorzatą Golis

link do spotkania

 

Meeting ID: 849 7678 3272
Password: WZPS

 

 • Michał Spoczyński - Q&A o budowaniu kariery i angażowaniu się w inicjatywy wokół WZ UW

link do spotkania

Identyfikator spotkania: 897 0928 0772
Kod dostępu: wzuw2022

 

 • Marta Prokopek-Pyśk - Q&A o efektywnym planowaniu kariery, pisaniu dobrego CV, a także o znaczeniu studiów na rynku pracy

link do spotkania

Identyfikator spotkania: 836 7479 2125
Kod dostępu: 821188

 

 • Q&A z Przewodniczącym Samorządu Studentów WZ UW Mikołajem Drobkiem

link do spotkania

Identyfikator spotkania: 824 3451 8272
Kod dostępu: 113389

 

 

Jeśli jakieś kwestie pozostaną niejasne - Prodziekan dr hab. Monika Skorek zaprasza na dyżur we wtorki w godzinach 9.30-11.00 na platformie zoom, podczas którego odpowie na pytania.

 

link do spotkania

 

Identyfikator spotkania: 578 257 5186
Kod dostępu: MSUW

 

Polecamy też zapoznanie się z filmami o dostępnych na wydziale kierunkach studiów, a także obejrzenia spaceru po WZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GlobalMBA - International Information Session

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich studentów zainteresowanych naszym międzynarodowym programem o podwójnym dyplomie "Global MBA" na sesji informacyjnej, którą zorganizowaliśmy na platformie Zoom w miniony wtorek. Wraz z partnerami z TH Koeln, KNU i UNF mamy nadzieję, że uzyskane tam informacje były pomocne i zachęciły uczestników do aplikowania na nasze unikalne studia! Dla tych z Państwa, którzy nie mogli dołączyć do sesji zamieszczamy link do nagrania z tego spotkania: Sesja informacyjna Global MBA, 21.03.2023

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem programu z ramienia UW, p. Agatą Król: akrol@wz.uw.edu.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

......................................................

 

Thank you to all of you who were able to attend our GlobalMBA session. If you weren’t able to make it, or if you’d like to review the presentation, here is the recording link.

więcej
Audit OdyssEY sprawdź, czy audyt to Twój żywioł!

Audit OdyssEY to konkurs dla studentów, którzy chcą sprawdzić jak działa biznes od środka. Zapisy trwają do 26 marca a na zwycięzców czeka złoto inwestycyjne o łącznej wartości 40 000 PLN, kariera w EY i wiele więcej.

 

Konkurs składa się z 3 etapów:

1. Interaktywny test online, pełen anegdotek z codziennej pracy audytorów.

2. Certyfikowany cykl warsztatów (online), podczas których uczestnicy sprawdzą w praktyce, jak działa biznes.

3. Wielki Finał w Warszawie oparty na prawdziwych case’ach i pełen zwrotów akcji.

 

Zgłoszenia są indywidualne i odbywają się za pomocą formularza online.

 

Więcej informacji i zapisy na auditodyssey.pl

więcej
NiceTalk! o biznesie przy kawie

Nice talk! pod patronatem konkursu “Przedsiębiorca Roku UW” to wydarzenie skierowane do studentów realizujących swoje projekty przy wsparciu Inkubatora UW. Studenci będą mieli możliwość spotkania się w miłej, swobodnej atmosferze przy kawie z przedstawicielami Komisji Konkursu “Przedsiębiorca Roku UW”, którzy są nagrodzonymi i doświadczonymi praktykami biznesu.

 

Jako uczestnik będziesz mógł skonsultować swój projekt z kilkoma ekspertami. Celem rozmowy będzie uzyskanie opinii, rekomendacji, poleceń i wiedzy od wybranego laureata konkursu, któremu zaprezentujesz swój pomysł.

 

Zgłoś się już teraz klikając w link.

 

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz mailem link do zapisu do wybranych ekspertów. Możliwe będzie zapisanie się na rozmowę z więcej niż jednym ekspertem. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

 

W przypadku pytań napisz na dorota.marszalek@inkubator.uw.edu.pl

więcej
Warsztaty z technik uczenia maszynowego

W dniach 14, 15 oraz 22 kwietnia na Wydziale Fizyki odbędą się kolejne Warsztaty z technik uczenia maszynowego dla studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu. Warsztaty są organizowane przez Centrum Uczenia Maszynowego, powołane do życia w ramach programu IDUB. W tej edycji Warsztaty odbędą się w zmienionej formule - kolejne dni będą dedykowane osobom o różnym stopniu zaawansowania: 

 

 • dzień 0 (sesja zdalna) - osoby zaczynające od “zera”;
 • dzień 1 (sesja stacjonarna) - początkujący:  podstawowe sieci neuronowe, autokodery  
 • dzień 2 (sesja stacjonarna) - zaawansowani: przetwarzanie języka naturalnego

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem Warsztatów na stronie Warsztatów.

 

Ta sesja warsztatów będzie prowadzona w całości w języku angielskim.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację przez formularz dostępny na stronie Warsztatów.

więcej
Instituto Politécnico z wizytą na Wydziale Zarządzania

W dniach 20 i 21 marca mieliśmy wielką przyjemność gościć na naszym Wydziale delegację sześciu pań złożoną z p. Prorektor ds Jakości i Zrównoważonego Rozwoju oraz reprezentację Biura Współpracy z Zagranicą z Instituto Politécnico de Tomar w Portugalii.

 

Nasi goście zaprezentowali w trakcie dwudniowych spotkań swoją uczelnię jak również kluczowe projekty, nad którymi obecnie ich uczelnia intensywnie pracuje, rozszerzając współpracę z międzynarodowymi partnerami, w tym z naszym Wydziałem. Wspomniane projekty wpisujące się w najnowsze trendy współczesnej edukacji to "Gender equality plans, diversity and inclusion in higher education" i "Quality assurance and sustainability".

 

Więcej informacji o Instituto Politécnico de Tomar oraz wspomnianych projektach można znaleźć na stronach uczelni: http://www.gri.ipt.pt/?pag=5&lng=EN oraz http://www.diversidadeinclusao.ipt.pt/en/

więcej
Dzień Otwarty UW 2023 | UW Open Day

Wszystkie kandydatki i kandydatów (zarówno na studia I, jak i II stopnia) zapraszamy na Kampus Główny 22 kwietnia w godz. 10.00-16.00. W trakcie wydarzenia poznacie ofertę studiów na UW, zapoznacie się z zasadami rekrutacji i porozmawiacie z reprezentantkami i reprezentantami Waszych wymarzonych kierunków! Znajdziecie tam także stanowisko Wydziału Zarządzania - serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w kwietniu!

więcej
Horyzont Europa CSA

Zespół badaczy z Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Zarządzania wspólnie z międzynarodową grupą naukowców i praktyków biznesu 1 lutego 2023 rozpoczął trzyletni projekt badawczy (Horyzont Europa CSA),  poświęcony zrównoważonej gospodarce.


W ramach przyznanego grantu HORIZON-CL6-2022-GOVERNANCE-01-04 (HE CSA) naukowcy z siedmiu krajów Europy rozpoczęli w lutym trzyletni program badawczy nastawiony na wymierne rezultaty dla gospodarki globalnej takie jak: standaryzacja komunikacji na etykietach produktów opartych na biomasie, czy model komunikacji z producentem i konsumentem nakierowujący na zrównoważoną decyzje o produkcji i zakupie dóbr wytworzonych na bazie biomasy. 


Projekt realizowany jest na Wydziale Zarządzania, który reprezentowany jest w projekcie przez zespół złożony z naukowców w składzie: dr Agnieszka Wiśniewska, dr Michał Mijal, mgr Edyta Barmentloo, dr hab. prof. ucz. Marcin Żemigała, dr Magdalena Marczewska, dr Katarzyna Liczmańska-Kopcewicz oraz mgr Martyna Cieśla.  


Spotkanie otwierające projekt odbyło się w Helsinkach pod patronatem TEKNOLOGIAN TUTKIMUSKESKUS (VTT).

 

Kontakt w sprawie projektu:
mgr Edyta Barmentloo

tel. 695 070 226

e.barmentloo@uw.edu.pl
https://www.linkedin.com/in/edyta-barmentloo/

więcej
EconoMY! Challenge startuje już 19 kwietnia!

Interesujesz się finansami, giełdą i biznesem? Chcesz wygrać 10 000 zł na realizację marzeń?

Podejmij wyzwanie i sprawdź swoje siły w EconoMY! Challenge - studenckim teście wiedzy z pulą nagród o wartości ponad 50 000 zł. Test odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16.00, a na Twoje zgłoszenie czekamy do 17 kwietnia na stronie economy.pb.pl

 

Organizatorem konkursu jest dziennik Puls Biznesu, który na WZ UW możemy czytać za darmo po rejestracji na stronie pb.pl/wzuw.

więcej
Wydział Zarządzania zwycięzcą konkursu Genius Universitatis 2023 w kategorii gadżet

Perspektywy od 2012 roku organizują konkurs na kreatywną kampanię szkoły wyższej. W tym roku odbyła się jego XI edycja, w której udział wziął nasz wydział. Spróbowaliśmy swoich sił w kategorii gadżet, prezentując grę "Absolwenci" - edukacyjną grę ekonomiczną zaprojektowaną i wydaną z okazji 50. rocznicy powstania Wydziału Zarządzania. W konkursie Genius Universitatis 2023 wzięły udział największe i najlepsze szkoły wyższe - publiczne i prywatne, tym bardziej cieszymy się i jesteśmy dumni z naszego sukcesu.

 

Zwycięzcy 2023.

 

Relacja z wręczenia nagrody.

 

fot. Anita Kot

więcej
Zapraszamy do wzięcia udziału w MichaelPage Academy!

Zastanawiałeś/aś się jak być widocznym/ą na LinkedIn? Jak wygląda biznes w praktyce? Czym jest klientocentryzm? MichaelPage Academy ma na celu przybliżenie studentom pojęcia klientocentryzmu oraz to w jaki sposób mogą budować swoją markę na LinkedIn.

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams 27.02.2023 w godzinach: 13:00 - 16:00. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

 

W trakcie wydarzenia zaplanowano wykłady i konkurs:

 • Klientocentryzm - perspektywa biznesu
 • Business case study
 • Zbuduj swoją markę na LinkedIn
 • Konkurs z nagrodami

 

Konieczna jest rejestracja na wydarzenie pod podanym linkiem: bit.ly/MichaelPageAcademyZapisy

Zapraszamy na wydarzenie: bit.ly/MichaelPageAcademy

więcej
Spotkanie z licealistami na WZ UW

W środę na naszym Wydziale odbyło się spotkanie dla młodzieży licealnej w ramach programu „Patronaty Naukowe WZUW” pt. „Prawo jest essa!” zorganizowane razem z firmą Wolters Kluwer.

 

Rozmawialiśmy m.in.:

- o prawie i swobodzie działalności gospodarczej,

- o tym jak wiarygodnie, skutecznie i atrakcyjnie zaprezentować swoje stanowisko,

- oraz o tym, dlaczego potrzebny jest nam efektywny system prawny.

 

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

więcej
Nauka spotyka Biznes na WZ UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to miejsce, gdzie Nauka spotyka się z Biznesem.  Tym razem, w miniony piątek spotkaliśmy się w wyjątkowym międzynarodowym wymiarze – odwiedzili nas Goście z Nederlands-Polish Chamber of Commerce, a także studenci z Maastrich University i Political Economy Society Maastricht.

 

Spotkanie otworzył dziekan prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, który przybliżył Gościom nasz Uniwersytet i Wydział, podkreślając biznesowy wymiar edukacji studentów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studenci z Samorządu Studenckiego WZ UW zadbali, aby koleżanki i koledzy z Maastrich poznali nasz Wydział, Warszawę i dobrze bawili się podczas quizu wiedzy o Polsce.


Dziękujemy za odwiedziny Political Economy Society Maastricht, Nederlands-Polish Chamber of Commerce, Maastrich University.

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników