PL EN RU

Dzień Otwarty UW - przyjdź i dowiedz się więcej o WZ UW!

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UW, który odbędzie się stacjonarnie 23 kwietnia 2022 r. na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Czekamy na zainteresowanych studiami na WZ UW w hali wystawowej przy stoisku nr 27, od strony ul. Oboźnej.

 

Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą studiów, zasadami rekrutacji, zapoznać się ze specyfiką kierunków oraz dowiedzieć się, co można zyskać dzięki włączaniu się w aktywności podejmowane na WZ UW.

 

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziemy czekać z konkursem z wiedzy o biznesie i WZ UW z przymrużeniem oka. Będzie można wygrać gry zaprojektowane na WZ UW oraz słodkości i gadżety od naszych partnerów: Deloitte, CMS, Centrum Słuchu i Mowy Medincus oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

 

Na miejscu można teraz porozmawiać z przedstawicielami Samorządu Studentów WZ UW, specjalistką ds. rekrutacji, studentami, którzy ten proces doskonale znają oraz posłuchać wystąpień przedstawicieli WZ UW w auli prof. Jana Baszkiewicza, Gmach Audytoryjny WNPiSM UW. Krakowskie Przedmieście 26/28.

 

  • 10:00- wystąpienie dr hab. Moniki Skorek - Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia
  • 10:10 - wystąpienie dr Agnieszki Wiśniewskiej, Kierownika studiów na kierunku Zarządzanie oraz międzynarodowych studiów anglojęzycznych Master in Food Systems
  • 10:20 - wystąpienie dot. współpracy międzynarodowej, wymiany zagranicznej, programu Erasmus+ - Michała Wyki, Beaty Brzezińskiej oraz Agaty Król
  • 10:35 – wystąpienie Michała Spoczyńskiego - Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW i Dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju, P4 Sp. zo.o. (Play)
  • 10:45 - wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WZ UW Mikołaja Drobka i Zofii Mańczuk o działalności w Samorządzie Studentów i Dziadkach Biznesu

 

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w sobotę, 23 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 na terenie kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

 

Już teraz zapoznaj się z informatorami:

 

Polecamy też obejrzenie filmu, w którym oddajemy głos naszym studentom i absolwentom, którzy odpowiedzieli na pytanie dlaczego wybrali WZ UW.

 

 

 

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

więcej
Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

więcej
Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

więcej
Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

więcej
Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

więcej
Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

więcej
Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

więcej
Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

więcej
Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 06.07.2022 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Gaczyńskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Cele Zrównoważonego Rozwoju a polski sektor naftowy. Scenariusze i dynamika zmian.

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 30.06.2022 r. o godz. 15:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgra Mansoura Esmaeil Zaei. Tytuł rozprawy: Immigrant Entrepreneurship: Indian Immigrant Entrepreneurs in Poland.

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

28.06.2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Zbyrowskiej w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Czynniki warunkujące rozwój kooperatyw spożywczych w Polsce.

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników